Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Viszlát #11882 üzenetére

    ezt egyébként én sem értem. ex is azzal szívta a vérem hogy ne gyúrjak mert szereti a kis pocim (tényleg nem volt nagy de volt). nekem viszont nem tetszett annyira és mostmár egyre kevesebb van. lehet benne valami olyasmi is hogy egy "kidolgozott" sportos pasiban azt látják hogy eleve nem is lehet hűséges, megértő stb mert bomlanak utána a nők és nem éreznék mellette biztonságban magukat.
    én meg nem miattuk mármint a lányok miatt csinálom hanem magam miatt ,hogy ha a tükörbe nézek akkor azt lássam amit szeretnék, nem a lapokban látható iszonyat kigyúrt állat leszek de egy 100 kiló a 198 centimhez nem túl dúrva, addig még 10 kiló van, az pont elég lesz. már most is kapok ilyeneket hogy háát nem is hittem hogy te ilyen vagy. azt hitték nem egy esetben hogy egy felületes gyúrós állat vagyok aki bunkó mert kopasz, és amikor rájöttek hogy igen társastáncolok, zenélek, opera, operett, stb látogató vagyok, és imádok "lelkizni" (de utálom ezt a szót) akkor meg csak néznek hogy tényleg? pedig tényleg.

    tildy: megnyugtató hogy tényleg van ilyen és nem én vagyok defektes :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák