Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunbeast87

    senior tag

    válasz Madwe #711 üzenetére

    Ez igaz, a beállítottság más téma, de attól még lehetne multi. Például: találkozhatsz másokkal, beszélhetsz vagy kommunikálhatsz velük, cserélhetsz. Ennél többre nem is vágyik nagy többségünk (remélem). A
    De attól valóban lehet még single beállítottságú egy játék, mert találkozol valakivel aki online. Attól még egyedül fogsz bányászni, felfedezni, harcolni.

    Nem leégetni akarjuk a játékot. Te magad linkeltél egy cikket, amiből kiderül, hogy ez multiplayer játék lett volna single player beállítottsággal. A kettő együtt is megfér, de ennél jobban már nem tudom fokozni, remélem érthető a dolog. A találkozás, kommunikáció amik nekünk hiányoznak.

    (#713) Omli85, (#712) Brett001: Pontosan azt írtátok le, amit gondoltam. Ez egy nagyszerű játék, csak nem kellett volna nem megvalósított vagy megvalósíthatatlan dolgot beígérni.

    [ Szerkesztve ]

    http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz Madwe #711 üzenetére

    Szerintem Te nem érted.
    Egyáltalán nem mindegy, hogy csak és kizárólag single és lehetetlen találkozni bármikor bárhol bárkivel, vagy single szerű játék, mert akkora az univerzum, hogy szinte lehetetlen összefutni bárkivel is, de bármikor megtörténhet, akár az első napon 2 streamessel.
    A kettő ég és föld.
    Mondja azt, hogy single, és semmi gond, de ne hazudja multinak, hogy még több fogyjon belőle, aztán majd reméli hogy nem fognak egy helyre menni emberek, hogy észrevegyék a hazugságot.
    Ez irtó gáz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák