Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edgR

    őstag

    válasz tesztuser #1431 üzenetére

    Örülök, hogy tetszett! Szerintem mindenképp ugorj át, és nézd meg Te is, hátha észreveszel majd valamit, amit én nem.

    Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre:
    1: nem, a Portalokat nem jelzi semmi. Scannelni lehet ugyan őket, de egy idő után azt is elveszít(het)ed. Emiatt van az, hogy inkább környező épületeket jelöltem meg a Signal Scannerrel, és azok alapján tájékozódtam.
    2: melyik épületre gondolsz? Más ilyenről nem tudok, szerintem kizárólag a Portalt nem jelzi semmi.
    3: többen felvetették, hogy ők csak a galaxis közepéhez közelebb találkoztak Portalokkal, erre próbáltam reflektálni. Így a válaszom nem, mert mások találtak több Portalt, a galaxis közepéhez közelebb is.
    4: ez csak véletlen egybeesés lehet szerintem. Azóta találtam még 3-mat (más-más bolygókon), és ott semmilyen szabályszerűséget nem találtam (próbáltam követni azt a metódust, mint ezeknél, de sikertelen volt minden próbálkozásom). Továbbra is azt gondolom, hogy semmilyen szabályszerűség és módszer nincs a megtalálásukra, random az egész. Mindenesetre érdekes a minta, amin elhelyezkednek azon a bolygón.
    5: elég jól tájékozódom, de jó párszor berepültem a mintát a videó rögzítése előtt. :)
    6: igen, azok alapján az épületek alapján tájékozódtam, amit már korábban megjelöltem.
    7: nem, és a modderek elmondása szerint nem is tudsz velük interakcióba lépni. Ha ez így van, akkor tényleg inaktívak a jelen verzióban. Elmondásuk szerint a párbeszéd megvan, viszont nincs a fájlok között sem animáció, sem gomb, így képtelenség interakcióba lépni velük jelenleg.
    8: igen, lehet. De nem a jelenlegi verzióban, sajnos. Talán majd később. Egyébként mire gondolsz "átadás" alatt? Még csak dropolni sem lehet a játékban (illetve lehet, de nem jelenik meg fizikailag előtted, amit eldobsz, csak törlődik az inventorydból), hogy adod át neki?

Új hozzászólás Aktív témák