Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz Romvr #727 üzenetére

    Teljesen jó ötletek nem is ezekkel van a baj hanem, hogy ehhez kevesen vannak vagy voltak a fejlesztés alatt. És igen szerintem is jelenleg rengeteg kiaknázatlan lehetőség van a játékban de meg lájuk mi sül ki belőle. Egyelőre a kezdeti bugokat és teljesítmény problémákat kell kigyomlálniuk amik belerondítanak a játék élménybe. Aztán jöhet a plusz kontent csak kérdés bírni fogják e :).
    Ha bővítik a brigádot akkor idővel tuti jön a fizetős kontent mert bevétel nélkül nemigen fog menni a fejlesztés (kérdés mennyi a tartalék amivel gazdálkodnak).
    Ahhoz viszont valami olyat kéne letenniük az asztalra amivel elnyerik vagy visszanyerik a játékosok bizalmát.
    Nincsenek egyszerű helyzetben az tuti de ezt részben maguknak is köszönhetik a fejlesztés alatti hiányos illetve félre tájékoztatás miatt van most jelenleg a legnagyobb hurrogás a vásárlók részéről jogosan hozzá teszem.

    Én azért egyelőre bízom benne, hogy ez nem csak ennyi volt és majd jön 30 euróért a DLC fél év múlva amiben lesz értelmes tartalmi bővítés... :D. Ehhez az árazáshoz én azt mondom minimum egy évig free kontent update amiben látható a fejlődés és akkor ha továbbiakban is érdekel merre halad a game megveszem a dlc-t egye bassza persze ha nem 60 euró lesz xD... de ennyire azért ne rohanjunk előre egyelőre várjuk meg az első pár patchet hogy alakulnak a dolgok :).

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák