Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunbeast87

    senior tag

    A hiányosságoktól függetlenül azért ez már így is egy nagyszerű játék. Kicsit kevesebbet kellett volna hazudozni a népnek, de manapság már nagyon sokan ezt csinálják.
    Amikor viszont a fejlesztő valóban saját magát hazudtolja meg ugyanazon a napon : ******* (ide mindenki azt képzel, amit akar)
    Sokat ígértek, keveset tartottak be. Ezen sajnos nincsen mit szépíteni.

    Azok is tudják (köztük én is), akiknek nagyon tetszik a játék és nem foglalkoznak a negatív kritikákkal, hogy valahol az internet népének igaza van, Nem csak én és néhány itteni fórumos nehezményezzük ezeket a dolgokat. ;) De ismétlem önmagamat, ettől még lehet szeretni ezt a játékot.

    (#704) Madwe: Légy szíves olvasd végig a cikket, a címe ugyan is igencsak megtévesztő. Átfutottam rajta és ezzel csak nekünk adsz igazat. ;)

    (#706) Omli85 : Csalódtam, de imádom mégis a játékot. Nem olyan multit várt senki sem, mint ami egy BF vagy CoD játékban van, csak azt, amit a Madwe által linkelt cikkben olvashatunk. Nem egy MMO űrszimulátort vártam, csak azt, hogy egy magányos bolygón sétálva egyszer megpillanthassak valakit, aki nem délibáb vagy képzeletem szüleménye, akivel meg lehet inni egy jó pofa sört a kietlen pusztaságban... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

Új hozzászólás Aktív témák