Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz danih #1504 üzenetére

    Neked legyen igazad, de mint írtam korábban, véleményem szerint a játék alapjaiban van elrontva, teljesen átgondolatlan a megvalósítás. A játékosok az egyébként korszakalkotónak _hitt_ ötlet miatt sokkal többet láttak ebbe bele és kvázi generálták maguknak a hitet az álmaik megvalósulásához. Elszaladt a fantázia rendesen, aztán meg jött a rideg valóság. A készítők nem tudták eldönteni, mit akarnak, ez egyértelműen nem szimulátor, az arcade felfedezésben viszont nincs igazi kihívás, RPG-nek sem jó, sandboxnak sem jó mert szinte semmi survival elem nem létezik benne, vagy ami van, az rosszul működik. Korszakalkotó megvalósításról sincs szó, ahhoz több kéne annál, hogy előre elkészített grafikus asseteket cserélgetnek random és ez adja a változatosságot.

    Sean meg szerintem azért tűnt el, mert megsértődött. A korábbi napi szereplései miatt már előre sztárolták és láthatóan fürdött is benne, utána meg jött a pofáraesés. Ráadásul látszott rajta, hogy nem profi vezető típus, valószínűleg egy igen kiváló és lelkes programozó, de ez ma már önmagában sajnos kevés az üdvösséghez.
    Én már lemondtam erről a játékról, de legyen neked igazad, és lepjenek meg valami valóban korszakalkotóval!

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák