Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robb_HUN

    csendes tag

    válasz Deck #2504 üzenetére

    Köszi!
    Van még egy rakat kérdésem, a játéban ott tartok, hogy most fejeztem be a The Spirit Stone Slumbers-t, submissionban elmentem ajándékot keresni G-nek.
    És ez változtatható valahogyan, vagy a kovácsolásnál/lootnál dől el?
    Mi az a "A > A+ > A-" ? az A- erősebb mint az A+?
    A nagyobb "lélekkövek jók" valamire az amira tartalmon túl is?
    Az alkonyati küldetések idővel változnak? Vagy ráérek megcsinálni amikor jónak látom?
    Ha szeretnék egy lila fegyvert kovácsoltatni lila anyagokkal 33% esélyem van. Lehet ezt valahogyan feljebb tornászni?
    Köszönöm a segítséget.


    Amúgy nagyon tetszik a játék eddig. Évekig nem nyúltam hozzá, mert az irányítás PC-n horror.
    De nagyon ráálltam egy gamepaddal, adja a dolgot nagyon. Sosem szerettem a DS jellegű játékokat, és a Nioh pont abban más, hogy még engem is meg tud fogni. MEg persze az is szuper, hogy magyarul tudom játszani.
    Elsőre azt gondolnám, hogy kicsit túl van bonyolítva, egyszerűen annyi képesség van, hogy az újakat annyira nem is használom.
    A játék elejénél a dupla kard/katana opciót választottam, de inkább a sima katana áll hozzám közelebb (Pedig azt hittem én leszek Musasi de nem) abban is van annyi változó, hogy nincs szükségem másra. Hino-Enma-t is "felső tartásban" katanával győztem le, pedig nagyon javallották a közép/alsót. (ezek a japán fegyvernevek értelmezhetetlenek számomra, tachi, odachi, stb. pedig azt hittem az összes csak katana)
    Még az sem idegesít túlságosan, amikor otthagysz valahol 20K amirát, és az első moob olyan trükökkel győz le, hogy véletlenül se szerezzem vissza. Inkább csak kacagok rajta amikor 20K amiráért szaladnák vissza, és közvetlen az elindulásom után le is esem egy szakadékba....Olyan tipic.

Új hozzászólás Aktív témák