Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laxius_

    tag

    Szeintetek lesz pisztoly wii re?
    mert cod3at megvettem de irto sz@r jaccani vele full nem jo igy lőőni...
    a red steel is ilyen nehézkes?
    ti mennyi idő alatt szoktátok meg?

    valamint az lenne a kérdésem hogy szerintetek a wii is ugyan ugy süllyesztő lesz mint gamecube? marmint a ps3 meg xbox lesz full mindenkinek megint és fikazzak majd wiit?
    Csak mert nekem nagyon bejon, de mindenki szidja grafikat nemtudom miert szerintem nagyon jo, igaz most akarjuk 102es LCD tvre tenni ott lehet rossz lesz nemtudom... ti mit gondoltok erről?
    Csak mert fikaznak sokan minek ezt vettem :(

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz Petro #440 üzenetére

    Én igazabol bőőven elegedett vagyok a graffal :)
    De remélem rengeteg játék lesz wii-re, több mint gamecube ra...
    Remélem most a nintendo nagyobb reszesedest er el.
    Ha még egy picit fullosabb lenne a hardver a többieknek esélye se lenne :) Mintha direkt hagytak volna esélyt az xnek meg a ps3 nak... Amugy ps3-at soha nem vennék... Nagyon nagy kamu marketing az egesz... soha senki sem hasznalni ki annyira azt a 200e ft kiadast... 200e ből nagyon durva pc-t veszel ami többet tud... blue-ray lejatszo pfff kinek lesz 15ezre hd filmekre? :d
    Mindenki online fogja a filmeket letölteni a jovoben nem a szutyok bluerayt nyomni ezt elfelejtik sokan ....

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz Peat;) #443 üzenetére

    nem irigykedem ps3 ra, csak nem értem azt hogy miert isteniti mindenki.
    A jelenlegi jatetkok amik vannak rá, megneztem mediamarkt ba hát a graf sz@arabb mint xbox... tudom hogy ez majd javul DE és itt a lényeg.
    2 év mulva amikor már eléri a ps3 azt a szintet minőségben a játékokban amit szántak neki, már fogok már 1-2 évet hogy kijojjon az ujabb konzol, mert nem kell 5évet várni az ujakra hidd el, mert annyira felgyorsult a technologia.
    4-5év mulva ugyis kidobnak ujat (sony lehet hogy nem de valaki mas tuttira- szerintem MS biztos) Szoval mire ps3 megmutathatja mit tud addigra jon egy uj ami alázni fogja.
    Szegeny sony ezt bebukta és az az egy szerencseje van hogy PS2 tulajdonosok olyan szinten elfogultak, hogy sikerul legalább felét (60milliot) megtartani a vasarloi kozul akiknek van ps2. A ps2 sikerének köszönhető a nagy istenítés.
    Erőgép stb... Ez meg egy vicc :) Mi az ami jelenleg vagy akár 1 éven belüll kihasznalja az erejét ? semmi :D:D max 1.5 2év mulva, de az meg szerintem késő de kiderül.
    Nem irigykedem inkább az dühít hogy puszta dacból és büszkeségből fikázzák a Wii -t sokan, mikozban ha megfogsz a kezedbe egy controllert 3 oraig nem tudod letenni annyira izgalmas. És ez a lényeg hogy leköt de nagyon és ehhez nem kell a csillivilli grafika meg semmi.
    Sajnos az emberek többségének fontos a külcsíny de nagyon (tudom hogy ps3 ban van belbecs mert ugyebár erőgép), és ezért csak a grafikat nezik.
    De én anno a heroes3 nevu jatekkal pc-n 10000szer többet jatszottam mint az azutan kiadott 4-el 5el összesen... Mert a hiperszuper 3d miatt a játék elvesztette varázsát...
    Hiába osztják hogy ps3 jatek elethu... Nem az... akkor lesz az ha VR sisakban fogod nyomni filmszerű grafikaval az uj nintendot vagy ps-t, de arra varni kell még 3-4 évet....
    Szoval szerintem a szorakozas a fontos...
    Nem szerettem sose a monitorfejű játékosokat... a Wii vel játszani öröm és bódóttág és még annak is aki nézi, még ő(k) is jól szorakoznak....
    Nintendo ezt jol kitalálta szerintem.
    Ha meglesz uj LCD tv-nk akkor kiderul hogy a grafika csunya e... de mondjuk egy jó példa... A need for speed hot pursuit sokkal elvezetesebb volt mint a carbon, mert a carbon sötét meg nem olyan élvezetes hiába csillivilli...
    Nemtudom... Nem irigykedem, mert ha nagyon akarnek vehetnék aranyárban ps3-t...
    2 hét kellett hogy rájöjjek mekkora nagy lehuzas ez a ps3... ha 1év mulva 70-80 ezer ért fogjak osztogatni és lesz jo jatek hozza akkor is megfontolando, mert Wii controller nem lesz hozza olyan mint Wii hez hiaba irta fentebb valaki... A Sony kontrollerje csak a töredékét fogja tudni annak.. Ezért előny a jövőbeni fejlesztésekhez a Nintendonál van, mert egyedivel rukkolt elő...
    Ha veszek Ps3-at amikor már olcsó lesz akkor csak azért fogok venni, hogy esetleg valami fifa08at vagy mást élethűbb grafikaval jatszhassak, vagy valami hasonlo jatek miatt...
    Ugyan az a helyzet a Ps3al mint nintendoval... ott meg az iranyitas gyenge azok utan hogy latttad mit tud a Wii bénának érzed magad a kis kontrollerjukkel :)
    De aztan ki tudja mit hoz a jövő.. remélem sok Wii játékot :)
    Jah és még valami... Gondolj bele jelenleg milyen PC-t vehetsz 200e ből... te inkabb ps-re költenéd?

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz laxius_ #447 üzenetére

    Jah és még annyi, hogy ez a PS3 ''láz'' ha lehet annak nevezni meg Xbox ''láz'' hogy minden rossz csak ezek jok és fikazunk mindent ez nem tettszik...
    De ha jol vettem eszre ez a Wii seknel nincs is igy mi nem fikazunk, mi nem mondjuk hogy xbox meg ps3 sz@r, pedig tehetnénk mert az iranyitas a konkurenseknél a Wii hez kepest kb olyan mintha egy toloszekkel akarsz tancolni a diszkóban...
    Érdekes... talán egy bizonyos intelligencia kell ehhez is, meg ahhoz is hogy mi az ami szórakoztató :)


    amit meg kihagytam az előbb, hogy hiába mondja a sony hogy erőgép és hiába kántálja minden 3. 14évs hogy húú erőgép... nem mutatja meg egyik sem mitől legyek elszállva ... mert még olyat nem láttam ps3 on amitől elszálltam :) Wii től aki meglátja mindenki elszáll :)
    Szoval lehet hogy van egy 15millio dolláros full extrás Jacht a kertedben ha nincs víz amire ki tudod tenni, csak lakni tudsz benne de hajozni nem tudsz vele...
    Lehet hogy arra rendeltetett hogy erőmű, de nem tudja kihasználni egyenlőre..
    Ha majd olyan játék lesz rá hogy nemtudom filmet nézek e vagy játék akkor elszállok, addig kíméljetek ezzel mert azért kiadni 170e forintot hogy egyszer majd jo lesz szerintem nagy butaság... de ezt szerencsére más is észreveszi, mert az eladásokból látszik....


    [Szerkesztve]

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    Biztos érdemes venni ps3-at csak nem most hanem csak 1 ev mulva amikor már 100ből is kijön tuttira ....
    addig pedig kiszorakozod magad a Wii vel.... feleannyiért ... legalább is aki tervezi ps3 vétel annak ezt javaslom.. 70ért most vesz egy wiit utana 1 ev mulva 100ért ps3 at és 2 konzolja lesz a mostani ps3 árából....
    Szerintem nagyon nagy élmény a Wii :)

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz rudi #456 üzenetére

    No igen de az az 1 év amig a ps3 hoz semmi egetrengető nem lesz addig vehetsz Wii -t.
    És megiscsak jobb ha 2 konzolod van ugyan abban az árban nem? :)
    Majd 1 ev mulva amikor ps3 nem lesz hianycikk modnjuk most sem az, és sok jatek lesz hozza és lemegy az ára, akkor érdemes megvenni... Ezt nem értem miert nem látod be...
    Azert vegye most meg valaki aranyárban mert egyszer majd kihasználják az erejét????
    Vegye meg akkor amikor mar kihasznaljak az erejét SŐT az ára is jó...
    Nem ez a logikus???

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz Zenty #459 üzenetére

    Na látod ez is azt bizonyítja hogy nem szabad most PS3-at venni :)
    Kicsit úgy tűnik nekem mintha te is olyan lennél mint amit a Sony alkalmaz, hogy különböző forumokon fizetett hangadói vannak :) Ugy csinalsz mintha Wii fan lennél de közben mégis a PS3-at isteníted, és nem értem miért....
    Jelenleg nem logikus veni PS3-at :)

    Ha meg Wii leviszi árát, akkor sem fog annyit csökkenni mint a ps3 ára, mármint ha fele ár lesz akkor is 35e ezer PS3 nál meg minimum 70ezer amit megspórolsz :)
    Szoval gazdaságosabb PS3-al várni és Wii vel játszani addig, ha nagyon PS3-at akarsz :)

    Egyszerűen most nem éri meg hülye elvek miatt ennyire drágán PS3-at venni lásd be te is :)
    Mondjuk Mo. on sose volt sok esze a vásárlóknak :) Megszorítás miatt tűntetnek, de elmennek PS3-at venni érdekes :)

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz rudi #462 üzenetére

    Ennyi hülyeséget és nem logikus dolgot rég hallottam :)
    Most már elmondhatod mennyit kapsz a sonytól vagy valakitől aki őket támogatja :)
    Mert ennyi hülyeséget csak pénzért beszélnek egy Wii topicban, szerintem menj át nyugodtan a PS3 topicba :)
    Ha még a Wii vs xbox ot ecsetelnéd ott több esélyed lenne :)
    1080as felbontás hahaha :D:D:D:D Sokra mész vele a sz@r minőségű játékokkal :)
    :DD :DD :DD

    Szerintem zárjuk le a vitát, de azért érdekes hogy ennyire a Wii ellen nyomod a Wii topicban... kicsit olyan mintha hülyének néznél, mintha mercedes szalonban is a BMW-t árulnád :F

    Jah és pont magad ellen beszélsz azzal hogy Wii a hiánycikk, mert ez is azt tanusítja hogy sok embernek több esze van mint gondolnád, sok nem veszi be ezt a béna sony marketinget mint amit te is nyomsz :D:D


    [Szerkesztve]

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz Peat;) #469 üzenetére

    Akkor kérem a másodikat mondjuk gépész jó lesz (diploma)...

    Én nem azt mondom hogy fikazas ide vagy oda olvasd el amit irtam ÉN nem fikaztam csak nem éri meg 170e be ps3 most mert logikátlan...

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz rudi #471 üzenetére

    Wario nagyon jo asszony nem tud leszakadni rola :)

    Amugy nekem ez a tipikusan MAGYAR hozzálllás nem tettszik hogy vesze valaki egy BMW -t és utana megis arról beszél hogy a MERCI milyen jó :)
    Ez tipikusan magyar virtus :)
    MInt ahogy ez az irigységből adódó fikázás is :)

    Szerintem téma off aztán go Wii :D

    Amugy nekem a nfs carbon nagyon bejön nem birok leszakadni rola... és Wii az első konzolom, de ha erőgépet akkarok lehet inkab PC-be bővítek be....

    Eddig azert nem volt konzolom mert nem láttam értelmét, Pc-n sokkal szebb volt minden game meg iranyitas i jobb volt ott főleg FPS...
    De most ez a Wii kontroller miatt muszaj volt venni egy Nintendot :D
    Szerintem főleg ezért is jo a Wii mert a sok pc-s megveszi mert nagyon állat az iranyitas meg a játékélmény...
    A megrögzött konzolosok meg vagy megveszik Wii plusz PS3 vagy csak PS3 mert ott teljesen más a felfogás ahogy észrevettem ott azért veszik meg PS3 mert erőgép, mint ahogy a cigányvajdának is mercije van mert az a menő :)

    Amugy meg igen 80ezres telefonnnal aki maszkal az pedig ne merjen tuntetni mert ez is azt bizonyitja hogy mindenki nagyon jol el van eresztve anyagilag....
    Minden csaladban van 1 auto meg 3 telefon....
    Csak az hogy mindenki jól áll anyagilag még nem jelenti azt hogy saját magával érdmes kiszurnia hogy csak azert mert premier többet ad valamiért...
    Mondjuk sokan megvették anno a 2millás plazmatévét amit most 200e ért dobnak utanad csak vidd már :)
    De annak se volt sok esze aki akkor megvette :D ebben talán egyetértünk :)


    [Szerkesztve]

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz kapcs-ford #475 üzenetére

    Nekem nagyon tettszik de én szerettem mindig is az NFS -t ...
    Egyéni vélemény... Lehet nektek nem nyújt újat :)
    MIndenesetre jobb mint pc-n nekem :D
    De hát ezért ne kövezzetek meg mert van aki meg mással játszik ezerrel amit én nem szeretek :) A karalábé levest nem szeretem van aki imádja, én meg a spenótot meg a sóskát imádom :D

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz rudi #481 üzenetére

    Tőlem akár ki is rughatsz ha az tesz boldoggá :)
    Én nem gyanusitgattam senkit senkire nem erőltettem senkit... fura volt ps3 istenites ebban a topicban és ugy erzem idegeskedésed annak köszönhető hogy tudod igazam van csak a büszkeség :)

    De mondom zárjuk le, te nem tudsz továbblépni ahogy látom :)
    PS3 frankó , és jó árban főleg tutkó vétel lesz és akkor ezzel bódottág van remélem :)

    Nyugodtan törölheted is a useremet hiszem már 4 éve tag vagyok és eddig soha senki sem beszelt velem ilyen gyerekes módon :D de neked elnézem hiszen ''házigazda'' vagy :)
    Meg sem lepődnék egy törlésért, legalább többet ide se kell jönnöm :)

    Amugy mondd már mit is vétettem és idézd be légyszives hogy mikor erőltettem valamit?
    A gyanusitgatas :) Te is tudod hogy megy ez.. minden forumom vannak különböző márkák bérencei :)
    Ha van közöd a PH hoz te is tudod hogy nem lehet teljesen objektiv egy oldal sem egy szerkesztő sem ebben a kapitalizmusban, mert ugy nehez lenne megélni :)

    De várom hogy mikor is erőltettem :)

    [Szerkesztve]

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz Zenty #483 üzenetére

    Tényleg jó?
    Én mertem megvenni mert a hátoldalán lévé képek nem tettszettek :)

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz rudi #487 üzenetére

    Hát basszus nem tudom hogy tudtok odáig eljutni :D
    Teniszben is 1200-1300 felett már nagyon nehez...
    Probaltam amit irtal hogy farasztani oket, csak ugy is nagyon nehez mar...
    Abban 1700vagy meddig jutottal? Utana mar nem lehet tovabb?

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz rudi #491 üzenetére

    Bowling max 5 strike nekem ... :(
    Akkor 2000 fölé csak 11strike al lehet menni?

    dolgozni csak pontosan, szépen...

Új hozzászólás Aktív témák