Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laxius_

    tag

    válasz laxius_ #447 üzenetére

    Jah és még annyi, hogy ez a PS3 ''láz'' ha lehet annak nevezni meg Xbox ''láz'' hogy minden rossz csak ezek jok és fikazunk mindent ez nem tettszik...
    De ha jol vettem eszre ez a Wii seknel nincs is igy mi nem fikazunk, mi nem mondjuk hogy xbox meg ps3 sz@r, pedig tehetnénk mert az iranyitas a konkurenseknél a Wii hez kepest kb olyan mintha egy toloszekkel akarsz tancolni a diszkóban...
    Érdekes... talán egy bizonyos intelligencia kell ehhez is, meg ahhoz is hogy mi az ami szórakoztató :)


    amit meg kihagytam az előbb, hogy hiába mondja a sony hogy erőgép és hiába kántálja minden 3. 14évs hogy húú erőgép... nem mutatja meg egyik sem mitől legyek elszállva ... mert még olyat nem láttam ps3 on amitől elszálltam :) Wii től aki meglátja mindenki elszáll :)
    Szoval lehet hogy van egy 15millio dolláros full extrás Jacht a kertedben ha nincs víz amire ki tudod tenni, csak lakni tudsz benne de hajozni nem tudsz vele...
    Lehet hogy arra rendeltetett hogy erőmű, de nem tudja kihasználni egyenlőre..
    Ha majd olyan játék lesz rá hogy nemtudom filmet nézek e vagy játék akkor elszállok, addig kíméljetek ezzel mert azért kiadni 170e forintot hogy egyszer majd jo lesz szerintem nagy butaság... de ezt szerencsére más is észreveszi, mert az eladásokból látszik....


    [Szerkesztve]

    dolgozni csak pontosan, szépen...

Új hozzászólás Aktív témák