Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz tboy93 #53979 üzenetére

    V1-en tapasztaltam, de csak ha a gyerek használta, gondolom valamit rosszul csinált.
    Joy párosítás törlés/újrapárosítás csináltam párszor, aztán egy ideje nem jött elő.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz lazac_ #54085 üzenetére

    Fiam augusztusban töltötte be a 4-et, szemptembertől tolja a switchet, előtte kis wii u mario kart és egy rg35xx-en nyomott kirby és thomas játékokat.

    Egyedül elég sok játékot visz, az 5 mancsőrjáratos a kedvence (4 mászkálós és 1 versenyautós), kis captain toad, néhány mario játék, jumping joe, meg mostanában pikunikura talált rá.

    De meglátta a mario rpg-t múlt héten és nagyon szeretne vele játszani, hiába magyarázom neki, hogy nem tud olvasni és egyedül nem menne.

    Szereti nézni ahogy én játszom az új hellboy játékkal. :D

    Coopban pedig végigtoltuk a yoshi's crafted world-öt és a mario wonder-t, plusz sok mario kart kormány adapterrel, illetve smurf kart, de azt már előtte is toltuk pc-n.

    Mario wondernél nagy harc volt mire elfogadta, hogy csak yoshi-val vagy nabbit-al lehet.

    Most gondolkodom, hogy veszek neki karácsonyra egy mario és egy luigi mario kart home live settet.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz spacelab #54202 üzenetére

    Inkább a datafrogost ajánlom, állítható rezgés és világítás, van gyro, minden jól működik.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Micsurin #54623 üzenetére

    Én két hónapja vettem potom áron egy v1-et, jelenleg is kb 3-3,5 órát bír az akksi kézi üzemmódban, de kéznél van egy új, majd amikor már nem bír ennyit ki fogom cserélni.
    Főleg azért ezt választottam, mert unpatched.

    Kutya baja, tökéletesen működik, eredeti joycon van hozzá, ami nem volt javítva és nem is driftel.
    Bár a működése nem indokolta, de a korára való tekintettel kapott új pasztát, illetve redditról ellesett trükkel minimális melóval karcmentes a kijelző.

    Azóta moddolva lett egy kicsit, kapott fém beakasztókat, a fos háromágú csavarok miatti macerás szétszedés miatt kapott új joycon külsőket, de ha nem nyúlok hozzá, nem lett volna rájuk szükség.

    Van itthon oled tv, imádom meg minden, de ezen az áron és ilyen képességekkel nekem az unpatched v1 volt a nyerő.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz dud998 #54639 üzenetére

    Amúgy tökre meglepődtem, hogy mennyire gyönyörű a 65-ös oled tv-n a 4k-ra upscale-elt kinézete a játékoknak.

    Mario wonder, yoshi's crafted world, mario kart, meg hasonlók, nagyon szép, abszolút nem pixeles.
    De van egy barkácsolt wii u is otthon, ott még csak a yoshi's wooly wordöt játszottuk, de az is szép, csak néha szaggat.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz DevilAqua #54695 üzenetére

    Azért itt sok a fél/félrement információ..

    -Tudsz témázgatni --> oszt?
    -Némelyik tört verziónál nem lehet teljesen kikapcsolni a gépet mert akkor elcsesződik --> nem csesződik el, hanem újra kell tölteni egy fájlt, amit lehet gépről, telefonról, dedikált kis eszközről, stb, de ez se mindegyiknél
    -Némelyik verziónál nem fog működni a dokkoló vele (egyszer igen, egyszer nem) --> nem tapasztaltam, de biztos van akinek valami baja lehet vele, extrém esetek, nem gyakori, gyárit vagy kétszer használtam, inkább kisebb utángyártottat használok, semmi gond vele és nem csak a drága nintendo táppal megy
    -Némelyik verzió lefagy -->nem tapasztaltam, de biztos van akinek valami baja lehet vele, extrém esetek, nem gyakori
    -Némelyik verzióval egyszer csak kaputt a konzol és nem kapcsol be többé --> nem tapasztaltam, de biztos van akinek valami baja lehet vele, extrém esetek, nem gyakori
    -Némelyik verzióval nem tudsz tisztességesen multizni, ha mégis összejön akkor "remeghetsz" hogy biztos jól fog-e működni. --> ha legális játékot használsz ofw, semmi bajod nem lesz soha, de ugye ez eléggé alap
    -A Save Data Cloud nem működik vele, szóval ha tönkremegy a Switched bármilyen okból akkor engedd el azt a dolgot, hogy egy új Switchen meglegyenek a mentéseid. --> ha legális játékot használsz ofw, semmi bajod nem lesz soha, de ugye ez eléggé alap
    -Ha garanciális a konzolod mert mondjuk egy OLED-ről vagy V2-ről van szó akkor elengedheted azt, hogy garanciálisan javítják. Viheted a "Józsivagyokházhozmegyek" típusú szerelőkhöz a marketplacen. --> elég sok normális konzol szerviz van, de valóban, az a két típus csak hardveres beavatkozással törhető, ezért jó egy unpatched v1
    És egy ilyen konzolt 25-30%-kal drágábban vehetsz meg mint a nem "tört" testvérét. --> én még alkudni is tudtam az árából és elhoztam 48k-ért, szóval kinek mi..

    Előnye:
    Ingyen tudsz játszani nyugodtan olyan játékokkal ami nem multis. --> ez azért eléggé alap
    Nagy buli Mario Kartozni egyedül :D --> várj, szólok a gyereknek, hogy eddig hiába játszottunk 4-en mario kartot, az internet megmondta, hogy csak egyedül lehet..

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz DevilAqua #54734 üzenetére

    Elengedted, de azért továbbra írod a "pontatlanságokat".

    Igazából többször említed "Ha legális játékot használsz".
    Így akkor a törésnek nem sok értelme van. --> pontosan annyi értelme van, hogy ha valaki ragaszkodik a multihoz, akkor megveszi azt a játékot eredetiben és ugyanúgy tudja használni ofw-n, ha betartja a megfelelő lépéseket.

    A konzol szervizes is jó, hogy van normális vagy ért hozzá de amint hardveresen hozzányúlnak akkor bukod a full garanciát és viheted a kapualjas konzolboltba. -->de hisz pont azért viszed hozzá, mert már buktad a garanciát, ha a törésed hardveres, ezt te is mondtad korábban, szóval miről van szó, duplán bukod?
    Amúgy azért nem olyan nagy tudomány ezeket szervizelni.

    Most ha végignézek aprón, 3 neppert látok aki 160-ért adja az okosított OLED-et. --> hajrá, szerintem a legjobb megoldás az unpatched v1, de egy használt v2/oled chippelése is olcsóbb, mint egy már kész példány vásárlása.

    Oké ad hozzá egy 256-os kártyát...Pontosan ilyet:
    1200 Ft az Aliexpressen a 256-os verzió [link] /Igazi fullos minőség lehet/ --> ja, mert aki tört konzolt használ az nyilván csak olcsó, ellenőrizetlen minőségű kártyát használ.
    13k volt a márkás minőségi 512es kártyám, amit eléggé kimerítően teszteltem használat előtt, teszi szépen a dolgát.

    Szóval értem én, hogy elengedted, de azért továbbra is pontatlanságokat mondasz.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz DevilAqua #54748 üzenetére

    Én elengedtem, csak nem szeretem amikor valaki butaságokat hirdet igazságként.

    Egyébként ha annyira zavar, nem kell ezeket nézni, ennyi.

    Nintendo múltját ismerve, rövid idő alatt törve lesz a switch 2 is, pont ahogy a switch, a wii u meg a wii..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz nsbikes #55989 üzenetére

    Amikor leválasztja szedd le mind a kettőt és töröld az összes párosított kontrollert, majd rakd fel újból őket.
    Pár hétig/hónapig megint jó lesz.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák