Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz echterion #55203 üzenetére

    Ez engem is érdekelne. Ps-nél körbe van egy Playstation felirat a fólián.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • válasz echterion #55203 üzenetére

    Ez egy nagyon ingoványos talaj :)
    Egy jó nagy összevisszaság van e téren ezért próbálom az itthoni állapotokat leírni, hogy mi az ami szembejöhet.

    Ha most csak Magyarországot nézzük akkor háromféle verzió jöhet szóba:

    1, Becsomagolt játék Nintendo írással amit Sirandrish mutat

    2, Becsomagolt játék Nintendo írás nélkül

    3, Zsugorfóliázott játék

    Magyarázat:

    1-es pont:
    Itthon a PAL kiadásoknál a Nintendo saját játékainál láthatod ezt a feliratot a vékony bontócsíkon. Ez biztos, hogy vadi új és bontatlan.

    2-es pont:
    Ez egy kicsit érdekesebb. Itt nincs rajta a Nintendo felirat. Viszont megszólalásig ugyanúgy van csomagolva mint az egyes pontban lévő. Ezek általában azok a játékok amiket nem a Nintendo készített (vagyis baromi sok játékot érint).
    Emiatt ne aggódj, hogy kamu mert akinek van pénze egy ilyen minőségű fóliázó gépre az nem fog ezzel foglalkozni, hogy 1-2 ezer forint nyereség miatt befóliázzon egy használt játékot.
    Szóval ne ijedj meg ha nincs Nintendo felirat, attól még gyárilag lett lezárva :)

    3-as pont:
    Gagyi minőségben befóliázott játék, full légmentesen feszesen lezárt. Ilyet én csak a Konzolvilágnál láttam. Egy kézi zsugorfóliázó gép pár tízezer forintból megvan. Ők előszeretettel használják. Ezt ha élőben látod simán felismered, hogy egy újracsomagolt játék.

    Nagyjából ennyi :)
    Más régiókban nagyobb eltérések is vannak (pl USA kiadások mert ott a Nintendo saját játékain sincs Nintendo felirat a fólián. Ugyanez a helyzet a Japán játékokkal stb…) de ebbe most nem mennék bele :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ajándék csónak ne nézd a lapát!

Új hozzászólás Aktív témák