Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz morfondőr #46967 üzenetére

    Ezekkel a címekkel nekem sincs vagy volt semmi bajom. Viszont tényleg vannak olyan gamek amik kegyetlenül rosszul futnak. Példának okáért ott a Pokemon Scarlet/Violet amire rászántam magam, hogy megvegyem, és habár még mindig elviszi az egész szart a hátán a Pokemon evolúciós ingerem, meg az OCD hajlamom, de technikailag 10fps-el hasítani sok helyen a többin meg 20-30 között ilyen grafika mellett ez kb lincselésre adna okot más fejlesztőknél. Az dícséretes, hogy open world meg most már 3 ágon lehet maxolni a játékot, de ennél több kellene és rá kéne jönni, hogy nem egy icipicit szebb 3DS játékot akarunk hanem Zelda szintű grafikát és optimalizációt, hamár Switch exclusive címről beszélünk.

    Ugyanez igaz a legtöbb multiplatform portra is, amiket szintén csak az visz el a hátán, hogy a legtöbb ember megveszi, hogy majd a 20 perces buszos úton előkapja, aztán rájön, hogy meh nem fogom előkapni a 130 ezres Switchet ami nagyobb feltűnést kelt mint egy telefon, hogy aztán szájba vágjanak Lakatos Nintendóék, akiknek csak buszjegyre kell a Switch, meg szeretnék megnézni rajta mennyi az idő. Persze van az a nagyon nagyon kicsi réteg akik órákat ingáznak meg repülnek munkában, vagy imádnak otthon handheld mód játszani. Nna nekik el lehet adni ezeket a portokat, de sok esetben sub 30 fps és jobban megéri egy Series S meg a gamepass.

    De igen összességében az exclusive játékok jól szoktak sikerülni és amíg ilyen jó játékokat kapunk addig nekem is mindegy, hogy van e új Switch vagy nincs.

Új hozzászólás Aktív témák