Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cactuar

    aktív tag

    válasz Rage47 #44632 üzenetére

    Én most vagyok a Chapter 5 elején, de a 4 vége is milyen kemény volt már :Y

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz Rage47 #44632 üzenetére

    Én most vagyok Chapter 5 eleje/közepe táján szerintem, eddig minden létező mellékküldit amivel csak találkoztam megcsináltam (kivéve 3 olyat ami gondolom a játék végéig kísér majd, mert gyűjtögetős és több fázisú) Most van azthiszem 60 órám a játékban vagy 70. Eddig egyetlen dolog nem tetszik és az az amit Chapter 5-ben kapsz, írányíthatatlan szar hajó, amivel közlekedni nem lehet, de a mapot csak azzal a szerencsétlen vacakkal tudod "gyorsan körbejárni, hála az OCD-m-nek minden map-nak 100%-ban kell látszódnia, így ez egy "remek" +10 óra lesz... Amúgy a karaktereket imádom, az külön öröm, hogy nem csak a párosok beszélgetnek egymással, hanem mindenki mindenkivel foglalkozik a cutscenekben. A karaktereim nekem most 64-es szintűek, így normálon is az elmúlt 30 órát szerintem izzadás nélkül harcoltam le, még a nagy bossokat, narancs szörnyeket is. Talán most érzem azt, hogy kezd a környezet a szintemhez visszaigazodni, habár a fő küldetés szintje kanyarban sincs a valós szintemmel. Nekem ez kicsit mindig fájó pont volt a Xeno 1-2-3 alatt, hogy a területek ahová visz a főküldetés tele van alapjáraton nálad magasabb szinten lévő szörnyekkel, így igyekszek mindig mindent megcsinálni, meg trainingelni, hogy nyugodtabban közlekedhessek, felfedezhessek a mapokon, de cserébe ilyenkor átfordulok, hogy én leszek a "csúcsragadozó" és ha nem vagyok full béna akkor mindent is meg tudok ölni a térképen, kivéve a full OP lvl 100-as meg hasonló dögöket. Szóval ezen változtathatnának szerintem, de eddig full szerelem a játék. :D Illetve még egy dolgot sose fogok megérteni se itt se a 2-ben, hogy beletesznek fullos női karaktereket a játékba, örül a fejem mint még soha, hogy ezaz, waifu alert, vele fogok menni, harcolni stb, erre nem lehet irányítani, mert ő csak van mint egy AI, vagy éppen mint a 2-ben egy ether lánccal harcoltat mint egy kutyát... És azokkal akikkel igazán mennék és aprítanék azokkal nem mehetek... És itt a 3-ba is ez volt a fő bajom az elején, csak itt is mint az előző részekben sikeresen megkedveltették az irányítható karaktereket velem annyira, hogy csak kicsit fájjon a dolog. :U

    Fogok majd egy Logout tesztet én is csinálni róla, habár tudom, hogy van 10 000 már a neten, de muszáj lesz kiadnom magamból a véleményemet ami azért 90% pozitív. :C

  • .LnB

    titán

    válasz Rage47 #44632 üzenetére

    Xenoblade 3-at én is mindenképp szeretném beszerezni. De előtte az Astral Chain-t is, az is hasonló stílus.

    Viszont most az elsődleges kiszemeltem a Mario Odyssey. Aztán meglátjuk. Elég jelentős összeget terveztem szeptemberben játékok beszerzésére fordítani, de ez lehet némileg változni fog. Lehet csak 2, max 3 játék lesz most. És hát a lista hosszú, amiket ki akarok próbálni. :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • cactuar

    aktív tag

    válasz Rage47 #44632 üzenetére

    Na, itt is megvolt az 5. fejezet vége/ 6. eleje. Atya ég, mi volt ez :Y
    Amikor kicsit belassul a történet, utána olyan atombombát ledob a játék, hogy csak pislogok.

Új hozzászólás Aktív témák