Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz Kai_Rong #33989 üzenetére

    Nekem is elkeverték a rendelésem egyszer, és kb semmi ügyintézés nem történt egy hétig, és utána még egy hét volt, de akkor már naponta hívogattam őket.

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Kai_Rong #33989 üzenetére

    Szerintem mindenhol előfordulhat tévedés/mulasztás, csak sokan egy-két ilyen eset alapján ítélik meg a boltot. Én, mint rendszeres vásárlójuk tudom mondani, hogy se személyes átvételnél, se futáros szállításnál, se postaautomatás átvételnél soha semmilyen gondom nem volt a KV-gal, sőt, volt olyan, hogy véletlenül rossz üzletet jelöltem meg átvétel helyének, amit csak a rendelés átvehetőségéről szóló e-mail-ben vettem észre - egyetlen telefonba került és azonnal átfoglalták az általam megjelölt üzletbe a terméket és már mehettem is érte. Volt olyan, hogy a munkám miatt nem jutottam el a félretételi idő leteltéig az üzletbe, mire felhívtam őket és megnyugtattak, hogy nem törölnek csak úgy félretételt, előbb úgyis telefonálnának, hogy tudok-e majd menni érte/igényt tartok-e rá. Előrendeléseknél se láttam más üzletnél olyat, hogy pár nappal a megjelenés előtt küldenének e-mail-t, amiben egy linkre kattintva megerősítést kérnek, hogy továbbra is igényt tartasz-e az előrendelt termékre. A KV-nál ez is rendszerszintű gyakorlat. Volt olyan, hogy lecsúsztam az előrendelésről, de írtam nekik e-mail-t, hogy nagyon szeretném a terméket, ha mégis jutna, gondoljanak rám. Mit ad isten, megjelenés előtt pár nappal jött a telefon, hogy tudnak nekem biztosítani példányt az adott termékből, ha még mindig érdekel. Lehet nekem volt szerencsém, de ilyen számú rendelésnél kötve hiszem, hogy ez csak a szerencsén múlt volna.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák