Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz umbibumbi1 #15723 üzenetére

    A magyar szolgáltatók tipikus hozzá állása az, hogy meglepi őket a nagy forgalom november végén, és decemberben karácsonyig. Minden évben természetesen. Felkészülni erre nem lehetséges, mert a költségek és egyébként is ők emberből vannak! A jattot természetesen elvárja, 2 hétig hozzták nekem a gépet és még telefonon is csak bullshit információt tudtak adni a csomagomról. Bolt küldött futárhoz, futár vissza a bolthoz, hogy nincs feladva, nem úgy és nem akkor és nem oda és már átvették, ja mégsem ....
    Ezek után a BF utáni 3! vasárnap, 16 nap után mindenféle előzetes értesítés nélkül betoppant a futárgyerek. Még jó, hogy otthon voltam. A jattot persze elvárta volna, mintha a fogát húzták volna, úgy adott vissza. Merthát ő is emberből van, nekem megértőnek és türelmesnek kell vele lennem.
    Érdekes, hogy kínából 11.11-én rendeltem és a kínai cég visszaírt, hogy annyi megrendelésük befutott, hogy 2 napot késnek a feladással és elnézést kérnek meg minden. Nem is értettem mi ez? Kommunikálnak a vevővel a lenézett kínaik? Ja és a 12 csomagomból a világ végéről megjött 10db 20 napon belül, ma vettem át az utolsót. A postaköltség minimális összeg volt vagy ingyenes.
    Magyar bolt máshogy intézi. Rendeltem egy programot tőlük (nem akarom megnevezni őket), elfogyott, de a megrendelésem éles és visszaigazolt. Aztán várok, telefonon hívom őket, nagy nehezen valaki hozzá is tud szólni, hogy ja elfogyott az akciós, de lesz, beszerzik. 1 hétre rá felhív valaki, hogy nem tudják beszerezni és ennyi. Ha akarom megvehetem teljes áron. Menj te a ....

    [ Szerkesztve ]

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz umbibumbi1 #15723 üzenetére

    Még egy válasz és kussolok ha már a Főnök azt kéri...remélem ez az egy még belefér.

    Szóval. Nekem sem azzal van bajom hogy késik. Persze ha a bolt azt mondja hogy "igen, péntekre ott van" akkor szerintem nem túl nagy elvárás hogy itt legyen. Rendesek voltak mert írtak mailt hogy a magyar forgalmazó blabla, és csak hétfőre tudják hozni. Mondtam hogy semmi gond..hát nem vagyok már 10 éves..kibírok még pár napot. De ugye tegnap sem érkezett meg. Ekkor ÉN kerestem fel őket..kicseng a telefon 100szor, de nem veszik fel, majd másfél órán keresztül foglaltat jelez mindkét szám. De én még mindig türelmes vagyok.

    Közben hívom a futárcéget, ahol egy oltári tapló és bunkó nő a vonal másik végén csak annyit mond, hogy a nevemre nincs náluk semmi. Mondom oké, rendben.

    Hívom a boltot, nagy nehezen elérem őket. Kérdem hogy a hétfő a feladás, vagy addigra kéne megjönni? Oh hát ők már pénteken odaadták, annak ma ott kell lennie.
    Felhívom újra a futárcéget hátha elértette a nevem (Kostyál...kb senki sem érti elsőre), szépen elnézést kérek hogy megint telefonálok, de nekem a bolt azt mondja hogy már maguknál van. Erre még lebasz alpári módon hogy őt nem érdekli hogy mit mond a bolt, mert náluk nincs. Kész..ennyi volt tegnap!

    Ma gondoltam újra megpróbálom. Megint felhívtam őket, és talán egy másik, de PONT UGYANOLYAN bunkó nő kérdezi hogy milyen névre van a csomag. Elmondom neki, majd udvariasan közlöm hogy lehet címre könnyebb mert nem egyszerű a nevem. Erre még majdnem kiabálva elkezd óbégatni hogy címre nem tud keresni, mit gondolok miért kéri a nevem? Hát mondom én kérek elnézést. Mindegy..."megnyugtatott" hogy a csomag a futárnál és ma tuti hívni fog.

    Hát természetesen nem hívott, nem is jött meg.

    Szóval én ezt utálom. A bolt letudja annyival hogy ők odaadták a futárnak, mossák kezeiket, a futárcég meg annyit hajt hogy nincs náluk, vagy hogy épp kiszállítás alatt. De nekem kell mailt írnom, nekem kell őket 50szer hívnom, mert látszólag egyiket sem érdekli a csomag sorsa, és még én érezzem magam szarul mert ő a munkáját is úgy végzi hogy az neki fizikai fájdalmat okoz. Persze elérhetőség nulla, szóval reggeltől estig ülj itthon mint egy f*sz, mert 10ből 8 futár még telefonálni sem hajlandó. Hívna fel a cég hogy figyelj baszki...a csomag nélunk de el vagyunk havazva. Szerdán ekkor vagy akkor tudnánk vinni, ok? Oké bazzeg, úgy csinálom hogy jó legyen, de hogy 10 telefonbeszélgetés után sem tudom hogy a csomag felém jön, vagy már visszafele megy, az több mint röhejes szerintem...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák