Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz g@bo #14219 üzenetére

    Hát tartják az árukat szépen...
    Minden héten felmerül bennem, hogy venni kéne már egy switchet, de eddig sikeresen lebeszéltem magam róla :D (mondjuk egyre nehezebb, pl a kotakun olvastam egy cikket csütörtökön, ami nagyon rábeszélt a switchre)
    Egyelőre úgy szabályozom a vásárlási lázam, hogy belőttem két árat fejben. Az egyik alatt erősen elgondolkoznék a vásárláson (jön-e alternatíva másik gyártótól: PS kiszállt a buliból úgy tűnik, MS meg a streamelés felé kacsingat tabletre/telefonra, kérdés, hogy készít-e saját eszközt a célra, illetve tényleg szükségem van egy harmadik konzolra?..bár most vidéken vagyok szülőknél és kezd hiányozni a witcher 3 :D), a másik ár alatt pedig semmi gondolkozás, besétálnék az első boltba, és megvenném.
    Használtat nem merek még garanciával sem, mert ahogy olvasom elég nehézkes néha a javítás, és hiába venném meg jó áron, ha nem az igazi, akkor hetekig/hónapokig nem tudnék vele játszani.
    Otthon már el van adva az ötlet, legutóbb az asszony már azt mondta, hogy megveszi velem felesbe karácsonyra...(na persze, mindig lestoppolom a tv-t :D ), de még kitartok.

    Tudom néha leírom kb ezt, elnézést is érte, terápiás céllal teszem, ha magamba tartom, akkor rosszabb lesz :DDD (ps-nél is ez volt, egy ideje motoszkált bennem, de magamban tartottam, jött egy rosszabb hét/nap a melóban, és elmentem megvenni azzal, hogy én ezt megérdemlem :D Mondjuk azt se bántam meg annyira, de közel sem volt akkora élmény, mint vártam volna, de lehet csak azért mert már volt előtte konzolom..az xbox nagyobb szám volt, mivel akkor már vagy 8 éve nem volt normális pc-m, konzolom meg csak a sárga kazettás "nintendo" volt...tényleg, tudom nagyon off, de hátha elfér még..a "piacos nintendok" mennyire voltak nintendok? Rá volt írva a dobozára, de azért voltak kétségeim...a játékokról nem is beszélve, azokon sokszor a kép se stimmelt :D)

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák