Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Sirandrish #54837 üzenetére

    Na igen, a Wii atom gyenge volt, de rengeteget eladtak belőle.
    A Wii U tényleg egyértelmű bukás volt (igaz a switchnek szerintem az a koncepció ágyazott meg, és ha azt nézem, a Sony is most rá 10-12 évre ad ki egy tablet szerű kontrollert, amin a ps5 játékait játszhatod, de csak ha megy a ps5 :B ). Itt szerintem az egyértelmű hiba az volt, hogy kezdetekben kevés multiplatform cím jött ki, 2 évvel később pedig már jött a ps4/xbox one, amihez képest már gyenge volt a hardware, illetve szerintem a Wii vásárlók nagy része is mást várt az utódtól.
    A gamecube tényleg nem ment túl jól, de az xbox számait majdnem beérte - ott szerintem a legnagyobb hiba az volt, hogy nem dvd olvasóval készítették, illetve a ps2 ellen szerintem kb bármi bukott volna.
    Handheld viszont nagyon jó eladásokat produkált az összes Nintendo gép, még ha sokszor a vetélytársak jobb hardwaret kínáltak éppen, az aktuális konkurenst minden generáció előzte eladásokban.

    Ja, a Knights of the Round benne van a Capcom Beat 'Em Up Bundle-ben, ha valaki nosztalgiázni szeretne :)

Új hozzászólás Aktív témák