Új hozzászólás Aktív témák

  • Crvsh3R

    senior tag

    Így 2-3 hét használat után azt vettem észre a bal oldali joy-con-on, hogy amikor csatlakoztatva van a Switch-re (OLED), akkor "lötyög", hasonlóan, mint ezen a videón. A hozzászólásokban többen is írják, hogy ez normális, direkt van így tervezve, hogy egy esetleges leejtés esetén ne történjen nagyobb sérülés.
    Ennek mennyi az igazságtartalma? Ez tényleg normális jelenség?
    Heti pár alkalommal jutok oda, hogy használjam, akkor is általában a dokkban pihen. Kényelmesebb a Pro kontrollerrel játszani számomra, főleg a BotW-t, de néha joy-connal tolom, amikor handheld módban van, mert alszik a család. Nagyon vigyázok minden cuccomra, így erre is és ezért sem értem mitől lehet ez a lötyögés.

    A másik:
    NS mennyire szereti a gyakori (szinte folyamatos) dokkra csatlakoztatást? Gondolok itt leginkább a csatlakozóra és az akksikra.
    Általában éjszakára és napközbenre teljesen kikapcsolt állapotban a kemény tokba teszem a porosodás elkerülése miatt (és nehogy a gyerek leverje). Este mikor odajutok, hogy használjam, akkor ráteszem a dokkra (általában tele akksival vagy ha előző nap handheldben toltam akkor kb. 20-30% merüléssel), majd ha már végezte, akkor ismért elcsomagolom.
    Ez így mennyire nyírja ki a készüléket? Mi lenne a helyes használata?

    Előre is köszi az infókat! :R

    Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Új hozzászólás Aktív témák