Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz hszilard666 #42336 üzenetére

    sokkal inkább arra próbáltam célozni, mennyire elbaszott lehet az irányítás PC-n, ha egy kézikonzolon meg totál kézre esik. Maga a játék nekem is nehéz volt, illetve nem is így mondanám, hanem sokszor kellett bizonyos részeknek nekifutni, de sosem bántam, nem vált frusztrálóvá, a soundtrack meg maga a csoda. Ugyanakkor az irányítással nem volt gondom, ezért próbáltalak ösztönözni, hogy feltétlenül próbáld ki Switchen :B
    Megnéztem a videot. Aha, így nehéz :DDD Csak nem így kell játszani. Nem kell mindenáron célozgatni, mivel van egy gomb, amivel lockolni lehet egy célpontot. Ekkor a célkereszt automatikusan a hozzád legközelebb eső ellenfélre áll rá, de ha megnyomod mégegyszer, akkor átáll a következőre, és így tovább. Sőt, érintőkijelzővel ez kiváltható úgy is, hogy egyszerűen ráböksz egy ellenfélre. Bárhogy is mozogsz, az embered a lockolt személy irányába fog nézni/lőni/dobni/szúrni. Úgy rémlik, hogy az első rész legelején a hobo kinézetű figura ezt el is magyarázza a tutorial során.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák