Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz ayo #36593 üzenetére

    Metro és AC4-ről van valakinek tapasztalata ezeken felül? Skyrim? Warframe? Dio3-at láttam már évfolyamtársnál (ha már volt róla most szó) és az eléggé meggyőzőt, de a Doom is. :B
    Azt olvastam, hogy a Witcher 3 elvileg briliánsan sikerült.

    One S és asztali mellé keresnék valamit ami kimondottan kézi szvsz első sorban a Lite-on agyalok a Monster Huntereken túl pont a portok miatt(igazából 5-6 exet látok így elsőre ami kéne a többi port), sokkal kellemesebb lenne mint az XCloud. Grafikára egyáltalán nem vagyok érzékeny de jó lenne valami amit lehet egyetemre magammal cipelni(bedobom csak tokba és befér egy motoros hátizsákba, a gamer laptop ötlet pl itt bukik meg) majd újra meg nyáron a szőlő lugas alatt nyomatni.(Fényerővel nem lesz ott gond.)

    A várható Pro mennyire fogja befolyásolni az alap gépre megjelenő címeket? Anno 3DS <--> New 3DS-nél is ez volt a gond.

    Litenak jól láttam, hogy matt a felülete? Mennyire kopik ha izzadósabb az ember keze?
    3,5mm-es milyen minőséget tud? 32Ohm-os fejest még megtudja hajtani?
    Erősen agyalok, hogy májusban kéne egy Light, előre is köszönöm a segítséget a válaszokkal! :R

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák