Új hozzászólás Aktív témák

  • #09990144

    törölt tag

    KSZ szerintem elég igénytelen banda. Egyszer rendeltem unokaöcsémnek ajándékba 3 játékot a friss PS4-e mellé: Last of Us, Uncharted collection és Uncharted 4. Leadtam a rendelést, és miután napokig nem jelentkeztek rájuk írtam, akkor mondták, hogy az egyik csak használtan van meg (ezt miért nem tudták egyből írni?). Mindegy, mondtam, ha nem sérült a doboz meg a lemez, jó lesz. Na a használt játék, az konkrétan UK-ban vett volt. Ok, nem magyar feliratos játékról van szó, szóval nagy baj nincs. A Last of Us, az bundle-ből kilopott példány volt, a sárga jelöléssel a dobozán, amit külön nem is lehet árulni. Az Uncharted 4 pedig a piros selects kiadás, ami megint csak nem lenne baj, csak én nem azt rendeltem, nem az volt az oldalukon. Mivel már nem lett volna időm kicserélni, mert vittem szülinapra, ezért hagytam, és a kölyök örült is neki, de egyiknél se azt kaptam, amit rendeltem. + Idén már több játéknál olvastam, hogy nem volt nekik megjelenés napjára Nintendo játék. Én innentől hanyagolom őket. Átszoktam Gameparkra, lehet, hogy egy ezressel drágább, de mindent küldenek day 1, és küldenek mindig valami kis extrát is, egy matricát, vagy egy Máriós csomagolópapírt :) Még nem voltam náluk személyesen, de mindig felvidít, mikor hív Reni, hogy akkor küldhetik -e az előrendelt játékot :D A Konzolvilággal is jó tapasztalataim vannak, csak ők Nintendo fronton kicsit le vannak maradva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák