Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    válasz K1nG HuNp #10716 üzenetére

    A PH! apróján, a Jófogás/Vatera oldalán keresgélek. Ebay-en is nézek, ott is lehet találni pár (vagyis inkább sok) játékot olcsón, bár ott gyorsan elmegy. Ott van még az Amazon, de mind UK, mind német oldalán drága. Maj' minden nap 2x végigzongorázom ezeket, hátha valaki kirak egy játékot dobozosan, minden tartozékkal, és nem csak 5-10% olcsóbban a bolti árnál.

    De ott van a e-Shop is, regelj, menj fel PC-n a my nintedo-ra, kapcsold össze és vannak ezüst és arany pontok, amiket kapsz ha valamit megcsinálsz. Aranyat csak vásárlás után lehet, ezüstöt valahova regelsz, megcsinálsz valamit a 3DS-en. Mindekettőért kedvezményt kapsz játékra, de úgy néztem, akár teljesen vehetsz belőle játékot is. Illetve E-Shopon belül is vannak akciók.

    Tőled is függ, hogy preferálod a játékot. Vagy digitálisan megveszed, amelyet el már nem tudsz adni (max accounttal együtt), de nem kell csereberélni a kártyát, veszel egy 64-128 Gb MicroSD( ha old 3DS, akkor egy egy Sd kártya átalakítóval), és rátöltöd.

    A fizikait meg eltudod passzolni, jobban mutat a polcon dobozzal együtt, nem kell sd kártya (de 128 Gb-ast lehet kapni 15-20k között), garázsvásáron jó áron is kaphatsz gyöngyszemeket. Új áron boltban nem nagyon van akció, amint néztem, de némelyik bolt árul használtat is.

    Mindkettőn vannak DS játékok is, de úgy néztem, nem minden DS játék elérhető az e-shopon belül.

    Most két hét alatt 4 játékot szereztem be Jófogás/PH! apró és ebayen keresztül (vagyis eddig még 3, már hétfőn meg kellett volna érkeznie az egyiknek).

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Bétaville

    senior tag

    válasz K1nG HuNp #10716 üzenetére

    A játékaim.hu-n is érdemes körül nézni.

    iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

Új hozzászólás Aktív témák