Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz gbors #32 üzenetére

    Nem számoltam ki, mi mennyi lenne egyik-másik opcióval, mivel nem nyomtatunk sokat. Ez az előfizetéses tinta dolog még utánaolvasás nélkül is nonszensz. Meg az egész, ahogy kezelve van. Persze kényelmes, hogy nem kell összedugni a nyomtatót semmivel, mert wifin is működik, csak ezért irreálisan nagy (még ha nem is pénzbeni) árat fizet az ember. Én nem szeretem ezt az előfizetősdit, hogy megveszek valamit pénzért, és még utána is fizessek havonta, hogy használni tudjam. Mi ebbe azért nem mentünk bele.

    Utángyártott tonerrel meg azért sem szórakoznék, mert egyrészt nem nyomtatunk annyit és amikor igen, nem sürgős, másrészt lutri, hogy működik-e ilyen-olyan funkció a "nem gyári" patronnal.
    Arról nem beszélve, hogy mennyire ki van véve a user kezéből az irányítás az egész folyamattal kapcsolatban. Most elvagyunk a nyomtatóval, de valszeg megy majd a kukába, amint találok valami értelmes, lézeres megoldást, amivel 5-10 éve múlva sem lesz gond. Meg igazából ez a sztori is elég rideg, nem hiszem, hogy valaha is venni fogunk mégegyszer bármi HP márkájú eszközt.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • bteebi

    veterán

    válasz gbors #32 üzenetére

    A Xerox Phaser 6515-ömhöz vettem nemrég fekete utángyártott, prémiumnak nevezett nagy kapacitású (5000 oldal) tonert. Az originált nagy kapacitású 50-70 ezer lett volna, a nyomtató árának kb. a fele. Nagyon féltem az utángyártottól (akár a minősége miatt, akár valamilyen beépített csipszes hülyeség miatt), amikor beraktam, akkor egy csomót gondolkodott is a nyomtató (kb. mintha legfagyott volna), talán újra is indult (vagy én nyomtam már ki kínomban??). Azóta viszont tök jól nyomtat. Tökéletes minőség (vagyis hát ugyanolyan, mint a gyári tonerrel), viszont csak kb. 8 ezer Ft volt. Szállítással együtt papíron kb. 2 Ft/oldal. Gondolkoztam is, hogy rendeljek-e még egyet tartalékba, de egyelőre inkább nem.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák