Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz .mf #580 üzenetére

    Üdv a Klubban! ;)

    Ha már Z6 II. Hét elején motorost próbáltam elkapni svenkelve, relatíve alacsony zársebességgel, sorozatban. Hát, most vagy én vagyok balszerszám, vagy a gép keresője tényleg késik. Egyszerűen nem bírtam a motorost folyamatosan a frame-ben tartani, és ebből adódóan nyilván az eredmény is értékelhetetlen lett, többnyire. Épp arra gondoltam, hogy most akkor előveszem a táskából a jó öreg D750-et, amivel már csináltam ilyet korábban, erre ledöglött a motor, így most találgathatok a "mi lett volna, ha..." vonalon. ;] Először a Tamron 70-200 G2 VR módjára gyanakodtam, így kettes állásba löktem át, ez elvileg direkt a svenkeléshez van, de nem változott semmit, úgyhogy teljesen kikapcsoltam, de így se lett jobb. Max sebességű sorozatos felvételt csináltam, szóval elvileg a kijelző black out ellenére is láttam végig a jelenetet, mégis az volt, hogy vagy túlhúztam, vagy lemaradtam a motorosról. Próbáltam távol állni, így csökken elvileg a szögsebesség, amivel mozgatnom kell a kamerát, de így is elcsúszott a dolog.

    Nem tudok másra gondolni, mint a kijelző késésére. Létezik, vagy haluzok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák