Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz janos666 #146 üzenetére

    Jah, ritka szar konzolport, a fejlesztők teljesen magára hagyták a játékot, olyan patch aminek még 1-2 hónappal a játék megjelenése után ki kellett volna legkésőbb jönnie, azóta sincs sehol stb. Szóval ne csodálkozz, hogy az FPS nem olyan amilyennek kellene...le kell fosni. :)

    Amúgy ahogy előttem is írták, totál "durr bele" módon indul (in medias res-nek azért nem nevezném), ebben a prologue szekcióban kb fel van vonultatva már rögtön a játék legelején, hogy milyen játékstílusra lehet számítani, és ez sem az a "könnyen megbocsájtó" jellegű játék, úgyhogy menteni sem lehet. De én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ne add fel, a prologue után azért egyértelművé fog válni, hogy a játékidő jelentős része azért mégiscsak egy third-person nézetes hack&slash játékként fog telni, illetve az események is értelmet kapnak majd később természetesen.

    Kicsit úgy lett megdizájnolva szerintem ez a Prologue, hogy "tessék, itt van, ezekre fizettél be, ha nem vagy elég elhivatott akkor ne is menj innen tovább". Amolyan próba jellegű, csak azok tapasztalhatják meg ezt a kiváló játékot akik legalább annyi energiát beleölnek, hogy átrágják magukat a hektikus, "nem tudom mi történik és miért és nem lehet menteni" bevezetőn. A kétkarú nagy robot amúgy már a Prologue vége, szóval már nem kell sok és tudsz majd menteni, és kezdődik igazából a játék hamarosan... :DDD

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák