Új hozzászólás Aktív témák

  • gerlaip

    addikt

    válasz Yutani #87 üzenetére

    Feltámasztom ezennel a topicot...
    Megszereztem én is a 2000-es Porschét. Xp alatt már gond nélkül elindul, de sajnos ugyanaz a problémám. Hibás textúramegjelenítés. pixelesek a felnik, műszerfal, rendszámtábla közlekedési táblák, kis felbontású marad a nature és a sky rendering. És a legérdekesebb, hogy az optionsba lépve játék után újra minden grafikai beállítás low vagy medium, hiába raktam fel very highba és hiába másztam ki a back-kel az options menüből.

    Érdekes, hogy Pipó kolléga tökéletesen tudja tolni radeon X800-ason.

    Sajnos nekem ezek a hibák előfordultak 9200-as 9550-es radeonnal, Gf2 mx400-zal (mint feljebb is írtam) Ti4200-zal. Mindenféle driverrel. Ősrégi nem négyjegyű nVidia driverrel is próbálkoztam a geforce2-vel... Az otthoni gépen még ki sem próbáltam, de gyanítom, hogy hasonló lesz az eredmény.

    Valaki emlegetett egy 335-ös peccset, de egyelőre nem találtam meg, még keresem. Meg valahol olvastam, hogy valamit be lehet állítani a catalystban, hogy megjavuljon a grafika (nem antialiaising vagy anizotróp filter) valami dx összeférhetetlenséget orvosolva.

    (A végső megoldást abban látom, hogy nemsokára beszerzek egy Voodoo3 pci kártyát:DDD De azért jó lenne valami mást is kitalálni)

    [Szerkesztve]

    lámavakond

Új hozzászólás Aktív témák