Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz l.skywalker #9466 üzenetére

    Jaj dehogynem. Évek óta nagy pajtások. Meg is látszik. Most a Mortal Kombat 12 kapcsán is nagyon egymásra találtak. Érdemes elolvasni (úgy általában) milyen kommenteket írkálnak meg mi megy a videós műsorban.

    AB felvásárlás után is állandóan tudni véltek valamilyen új bizniszt. Azon röhögtem mit össze nem erőlködnek. Nem is tudom már ki írta akkor, hogy az AB bizniszről sem tudott senki semmit, utána meg jöttek a fals ezt hallottam, azt hallottam dolgok az új felvásárlásokról. Ami persze egyáltalán nem valósult meg.

    Napi szinten lehetne megosztani Grubb, Corden, Schreier teóriákat. Nem azt mondom, hogy minden hülyeség. Mert amúgy tehetséges újságíró Corden is, de amikor jön a megalapozatlan állításaival meg az innen-onnan hallottam szövegekkel, azt érdemes fenntartásokkal kezelni.

    Szerk.:
    Ilyenekre is nagy szükség van.

    Utána írta le Swen Vincke, hogy marhára nem erről van szó... Corden is sokszor csak a feszültséget csinálja.

    Azért jó fotózni amit ír, mert időnként töröl néhányat, amikor kiderül, hogy óriási baromság. Ahogy ezt a fentit is.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák