Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz hombre[EU] #884 üzenetére

    Van, siman. Persze hivatalosan nem ellenfel, mas "vision", meg mittudomen milyen egyeb baromsagokat tol a marketing ket adag koko kozott a nep arcaba, de ez baromsag. Uzlet, ott nincs baratsag, ugye ezert verekednek a rendorok a tescoban. Szoval annyi van, hogy mindket nagy (SONY, MS) minel inkabb a sajat platformjahoz akarja kotni a nepet. Ezt anno ugyesen csinalta az MS, csak aztan valamelyik okos ugy dontott, hogy a vilag legjobb uzlete jatekgepet jatekok nelkul arulni. Ennek isszak a levet meg most is, viszont hala egnek kapcsoltak es elkezdtek a penzegetest. Hosszu tavon gondolkodva, marpedig a jatekiparban, ahol egy darab AAA fejlesztesi ideje 4-6-8 ev nullarol, csak igy van ertelme gondolkodni boven sokkal tobb penzt lehet beszedni egy ilyen pakkbol, mint 7.5 mrd dollar. Csak ugye ehhez kell egy ennyire tokeeros vallalat, mint az MS, aki megteheti, hogy kifizet ennyi penzt, aztan talan 10 ev mulva van nullan.
    Errol beszeltem fentebb is, mikor irtam, hogy a penzt ontik bele, a studiok/szakmai garda jo, mar csak annyi kell, hogy turelmuk is legyen, es akar meg fordulhat is a helyzet piaci felosztas szempontbol PS es XBOX kozott. Ha nem a ps5/seriesX|S generacioban, akkor utana. Egy gen altalaban 7 ev, nincs az olyan messze, mint amennyire tunik.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák