Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    GP működhet, ha elég jól indul a boxnak ez a generáció. A dolog rákfenéje mindig az előfizetők száma. Így tippre minimum 50 millió előfizető az, ahonnan kezdve már hosszútávon is életképes a dolog. Ha nem lövi magát lábon az MS, akkor ez szvsz a box+pc táborból hozható. Csak ne legyen még egy halo szintű fiaskó, mert akkor megint az van, hogy tűzoltás évekig. Ha a következő 2 évben kijön legalább 3-4 nagy tömegnek szóló, jó minőségű, szép ex címmel az MS, akkor szerintem lehet a dolognak jövője. Ha nem, akkor viszont szerintem előbb utóbb be lesz szántva.
    A pénzt öntik bele, a stúdiók, a szaktudás elvileg adott, szóval én pozitívan látom a GP jövőjét. Remélhetőleg nem lesz megint félúton management-és szemléletváltás, illetve tanul a vezetés a halo-ból, nem csinálnak több baromságot, hanem hagyják a stúdiókat kreatívan dolgozni és szépen kívárják, hogy ez az egész beérjen.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák