Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz ProEvoFan #14366 üzenetére

    Most vissza mondtad a Blizzados hozzáállást. Nem kell ezzel sokat játszani mert annyira nem jó :D
    Nem, nem működik jól már.
    A sztori elmegy, nem rossz de nem is jó és a fele hiányzik. Mellék küldetések nagyrésze a legigénytelenebb fetch questek. Okés ARPG, úgyse az a fontos, csak így minek van benne.
    Szezon sztorik szintén nem jók.

    Karakterek, kinézet, design egész jó ez aláírom, nagyjából ezért működik a játék.
    Skill-tree elmegy.
    Buildelés megint csak nem jó. 1-2 hatékony van, de legtöbbhöz kell valami cucc, vagy esik vagy nem,de addig nem működik optimálisan a dolog. Pl Druidával nyomtam S1-et és sok 10 óra pulverize után ami egy alap build volt, váltottam volna de nem tudtam.
    De egy csomó skill úgy minek van a játékban, de amúgy is a kicsi passzívok számítanak, vagy nem mert azok is alig adnak valamit.
    Paragon rendszer is szinte egyértelmű.
    Szerintem nagyon rossz a matek mögötte, főleg hogy úgy is a legendary aspectek számítanak a végén amit egyszerűen pakolgatsz random itemekről itemekre.

    Itemizáció egy kalap szar. Ők is elismerték, S4-re változtatnak, hát arra már nagyon kíváncsi leszek. KB tök mindegy mi esik, legendary vagy sima sárga már ez megöli az egészet. Holott Diablonak lenne Rúna rendszere, hol vannak a Set itemek?

    Helltide preseasonban elment, mára kurva unalmas.
    A Dungeon-ok nagyrésze szintén.
    A tree of whispers meg mindig is olyan meh volt.
    Legalább S2-ben kihasználták az Open world-ot de az is addig kb felesleges volt.

Új hozzászólás Aktív témák