Keresés

Aktív témák

  • zsiga667

    addikt

    válasz Xelo #1 üzenetére

    És mit akarsz? :F

    Szerk.: Nem igazán értem, hogy minek kellett ennek új topicot nyitni.
    Képzeld, nekem is megvan minden, amire szükségem van. CD-key-t meg itt nem fogsz kapni, mert ellenkezik az alapelvekkel.

    [Szerkesztve]

  • artesz

    tag

    válasz Xelo #1 üzenetére

    de jó neked......:C


    :F:F:F

    Kérlek privit írj, e-mailt ritkán nézem....

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Xelo #1 üzenetére

    a topicnak én se látom sokértelmét.
    amugy kinek mi az új... nekem most a GTA3 is új, mer nemrégóta tudok élvezhetően játszani vele. spec most az alábbiak vannak föltéve:
    GTA3
    Postal2: Share the Pain
    Return to Castle Wolfenstein
    Heroes of Might and Magic III (nem röhög, istencsászár game még mindig)
    Alien vs. Predator 2
    Alien vs. Predator 2: Primal Hunt
    és hogy új is legyen:
    UT2004Demo
    Far Cry Demo (ezzel leginkább a VGA-t tesztelgetem, mit bir mer sztem nem jó játék :) )
    Call of Duty-t most váltotta helyhiány miatt az AvsP2, mer a CoD végére ért. életembe az egyetlen játék volt, amit 2x játszottam végig. és nem is cheateltem benne :)
    és a következő game valszinű a Jedi Knight II: Outcast lesz, amit végigviszek. elkezdtem, csak a gépcsere idején feledésbe merült
    hiába a jó erős gép, ha egyszer a régebbi játékok sokkal jobbak. a Far Cry pl. nekem a demó után nem több, mint egy (elismerem, gyönyörű) újabb Half Life klón. persze ezért nem kell kiutálni, ez csak szubjektiv vélemény.
    nekem a Singles sem tetszett, de leginkább azért, mert olyan türelmetlen vagyok, és nem akart 5 perc alatt semmi se összejönni ;]
    a BF: Vietnam csak multban lehet jó, én játszottam a BF1942-őt single-ben, borzalmas volt, legalábbis a demó igen
    és he egyszer sikerül beszerezni végre valahonnan (jelen pillanatban 44% a 3. CD :D) akkor ott lesz a Stupid Invaders, ami megintcsak nem mai gyerek már, de viszont a legkirályabb kalandjáték, amit valaha láttam.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Aktív témák