Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadMancs

    veterán

    válasz 8 #2439 üzenetére

    20Gb ig 100% ban felhasználható EU roamingban a keret, 20Gb felett maximum 20Gb.

    Nem olcsóbb, sőt, drágább. Azért szokták keresni Telekom csomagot, mert még a régi időkben élnek sokan amikor Telekom volt a No1. De az régen volt, nekem dual ban van 1 vodás és 1 Telekomos netfone sim, így van bőven összehasonlítási tapasztalatom. Hol ez jobb, hol az, de Telekomnál egyre több a problémás terület (3 és 4G teljes hiánya, túlterhelt 4G háló, stb). Jó persze van ahol szuper Telekom és Voda teljesít rosszabbul, de összességében mozgáskörzetemben Voda nyert.

    Üzletkötői számom nekem is azért lett Telekom hálós mert én is úgy voltam akkor vele hogy Telekommal sok baj nem lehet. Tévedtem. Nem egyszer volt már olyan eset hogy ügyfelet is privát Voda hálós simről hívtam mert Telekom azt mondta csak segélyhívás, mellette Voda -90dbmv körüli 4G és VoLTE :C

    [ Szerkesztve ]

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák