Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sfdrakex

    nagyúr

    válasz G-Bali #5511 üzenetére

    Ha a prémium előfizud van, akkor egyszerre 4 eszközön lehet nézni 1 előfizuval. Az alap előfizuval egyszerre 1 eszközön nézheted, DE használhatod több eszközön, csak nem egyidőben.

    A TV-d leírása szerint a scart az ki és bemenet is, tehát azon lehet tud küldeni képet, de gondolom azt nem tudod a projektorra kötni, és ha jól emlékszem a scarton elég rossz minőségben jön megy a kép. Szóval kütyü vásárlása nélkül szerintem nem fog menni.

    Esetleg ha olyan telefonod van amit rátudsz kötni a projektorra, akkor arról nyomhatod a Netflixet.

    Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz G-Bali #5511 üzenetére

    Nekem kicsit zavaros, hogy mit nem értesz, megpróbálom egyszerűen leírni... Szóval, ha pl a legnagyobb csomagod van, ahhoz tudsz rendelni 4 profilt. Minden profil ugyanazzal az email/jelszó párossal lép be. Ha belépett, akkor kitudja választani a saját profilját. Minden profil bármennyi eszközön tudja nézni a tartalmakat, de egy profil egyszerre,csak egy eszközön.
    Egy példa... Nekem van egy premium előfizetésem. Ebben csinálok négy felhasználót. (apa, anya, gyerek 1,gyerek 2)
    Apa tudja nézni a tv-n, telefonon, tableten, de mindig csak egyetlen eszközön egyidejűleg. Apa nem tudja nézni egyszerre a tévén és a tableten is. De eközben pl. gyerek 2 tud mást nézni másik eszközön. (tök mindegy, hogy telefon, tv, média box, akármi)
    Talán úgy a legegyszerűbb, hogy egy prémium 4k előfizetéssel 4 külön előfizetést veszel, de a bejelentkezési email/jelszó ugyanaz lesz.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák