Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Noukoum #12086 üzenetére

    Az, hogy a Netflix dominál, részben lehet azért, mert ők voltak - tudtommal - először, plusz, nem csak streamingelnek, hanem a játékokat is gyártanak. (ez mondjuk inkább a magasabb árakat magyarázná, de lehet van aki ezért tart fent Netflix előfizetést). Mert hogy maguk a játékok ingyenesek (telefonos játékok, nem PC) csak kell hozzá aktív Netflix előfizetés.

    Hétvégén megnéztük a Tökéletes Anya-t. 4 rész, és bár az utolsó 1 - 1,5 rész picit már vontatott nekem, alapvetően egy jól megcsinált sorozat.

    Valamikor múltkorában megnéztük a Hazug c. sorozatot is, arra is azt kell modnjam, hogy tetszett, majd megtaláltuk a spanyol remake-jét (aminek nem jut eszembe a neve most). Abból csak az első részt néztük meg, de az alapján én nem remake-nek mondanám, hanem koppintásnak. A szereplők külseje rettentően hasonló (legalábbis a főszereplőké), a hobbijuk, foglalkozásuk, családi hátterük... Nem is néztük tovább.

    Valamint még a Lány a tükörben-t néztem végig, az szintén tetszett, kellően fordulatos. Kíváncsi leszek lesz-e második évad.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák