Keresés

Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Loha #4 üzenetére

    mit vegyen vazz? reaktort? 400W-os dtk 2 ilyen gepet meghajt
    mellesleg irta is, hogy volt tapcsere

    manapsag mindenre rairjak hogy ''vegyel tapot''

    dobi: probald meg a ramokat kulon kulon, legrosszabb idozitessel, procit legalapabbon

    [Szerkesztve]

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Loha #8 üzenetére

    dehogy haragszom, kerdeztem
    masreszt, ha az indulaskor fellepo megemelkedett aramfelvetelrol lenne szo, mivel magyaraznad, hogy a leallitasba is belehal?

    btw a kiss eros hangnem azert volt, mert eluralkodott az a nezet, hogy a szamitogep mukodesehez atomreaktor szukseges
    hat nem
    a szamitogep millio es egy alkatreszbol all, amely alkatreszek kozul legalabb millio es ketto kepes a szamitogep helytelen mukodesehez, vagy eppen nem mukodesehez vezetni, es a hibak kombinacioban torteno fellepeserol meg nem is szoltam
    namost ha egy szamitogep nem indul/fagy/melegszik/hul/sipol/nem siol/barmi egyeb itt a foumban valaki egybol ravagja, hogy vegyel uj tapot
    pl itt is le volt irva, hogy nezte masik tappal is, ez a hiba pedig altalaban akkor jelentkezik, mikor a post behal, pl valamely periferia kontakthobaja miatt, tuning miatt
    ram pl igen erdekes dolgokra kepes
    nekem anno meg a p1-ben volt 2*16 edo, es neha boot-nal 8 megat latott, neha 64!!!-et
    ezutan en nem arra gondolok egybol, amire eppen aktualisan divat gondolni, hanem ami miatt en mar _lattam_ hasonlot, erre az esetre pedig a kovetkezok ugrottak be: tuning, ram, sot, az is igencsak valoszinu lehet, amit valaki mar irt, hogy talan a vga csatlakozassal van gond (engem is szivatott mar agp slot, mert eleinte nem tudtam, hogy vallbol kell belokni a kartyat a helyere)
    meg a ramrol annyit, hogy nekem sem a memtest, sem az ms hasonlo tesztprogija nem talal hibat, az osszes tesztprogi tokeletesen fut (kiveve 3dmark a tnt2 miatt, de ez sem fagy), jatekok atomstabilak, a gep heteket megy restart nelkul, es az elmult fel evben (miota megvan ez a konfig) legfeljebb szallitaskor van kikapcsolva
    megis neha, nagyon ritkan, de megis elofordul, hogy a legkulonbozobb programok a totalcommandertol a premier-ig leallnak azzal a hibauzenettel, hogy ok ugyan nem tudja irni a memoriat itt meg itt
    tehat elobb erdemes kiprobalni a lehetosegeket mielott valaki uj tapot/akarmit vesz (pl a temainditopnak adjuk meg a lehetoseget, hogy probaljon ki ezt-azt mielott -talan teljesen feleslegesen- uj tapot venne)

Aktív témák