Új hozzászólás Aktív témák

  • Taifa Díaz

    őstag

    Sziasztok! Nem indul a gépem :Y :Y :Y
    Konfig az adataimban. Szimptóma a következő: új Zotac GTX 260 be a gépbe, start. Oké minden, de a Windows 7 bejelentkezése után nem sokkal fagyás, és reset után egyáltalán nincs boot. Kukk a hardverre, aztán a tápom 6 tüskés PCIE csatlakozóját kihúztam, és használtam helyette 2 db 5 tüskés átalakítóval, 2-2 molex-szel. Így már tovább bírta, csak most telepítés közben jött a fagyás...Aztán ismét nincs boot, de most már végleg. Kivettem a GTX-et, és az integrált vga-ról sem bootol be, tehát videókártya kizárva. Hogy a táp ne bírná - Gigabyte Superb 460 W - az is kizárva, bár a GTX mellett egy négymagos Phenom II osztja az észt...Olyan, mintha folyamatosan újraindulna, mikor power gombot nyomok, illetve mintha nem is kapna powert. Ezt olyankor produkálja egy rendszer, mikor nincs jelen egy létfontosságú hardver, nem? Esetleg csak elmozdult volna ram, vagy cpu? Valaki azt mondta, meghalt az operációs rendszer, esetleg maga a hdd. Nem tudhatom, hiszen a bootolásig el sem jut szegény :O
    PLEASE HELP :O :O :O
    Sajnos nincs lehetőségem másnál egyesével ellenőrizni a hardvert, szervizbe meg nem szeretném átadni, de mohón fogadok minden használható ötletet :K

    [ Szerkesztve ]

    Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

Új hozzászólás Aktív témák