Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    Hali. van 1 problémám.
    1 nap ugy döntöttem összerakok még 1 gépet magamnak mivel van itthol elég felesleges alkatrész.
    Procim volt, alaplapot vettem itt a ph-n. kellett ház+táp.
    Na kaptam nagyon jo ismeröstöl 3K ért 1 házat amibe kurva sok minden volt.
    Volt benne 1 alaplap (Acorp 694TA+850proci). Azt mondta szar mert tulfeszt kapott a gép és elszál benne minden. Lehet benne valami mert a tápot szétszedtem és a bizti meg 1 kondi el volt szálva benne. Vettem 1 zsir uj tápot. Gondoltam megnézem már, hátha jó az az alaplap ami benne volt.
    Ahoz képest hogy elvileg tulfeszes volt minden, jo volt, a wincsi,flopy,cd,háló. Rádugtam feszre és az alaplapon is kigyult a kis led. Mondanom se kell örültem mint majom a farkának. De hamar lelombozodtam mert mikor megnyomom a bekapcsgombot akkor a procin a venti épp csak megmozdul és az alaplap alján elkezd világitani 1 sárga led aminek hivatalosan zölden kéne. Onnan tom hogy hawernak is ilyen lapja volt régen. De ennyi és sehova továnbb. Probáltam mindent, cmos törlés uj elem. Semmi. Az a baj h nem is sipol meg semmi. És se a weboldalán és se az user manuál-ba nem találtam semmit arról hogy mit is jelentene az a led. az alaplapon kivül minden tuti jo mert az összerakott gépbe kiprobáltam mindent.
    Ebbe kéne valami help?

    Bocsi h ilyen sokat irtam.


    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés