Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Voltak pozitív gondolataim a játékról. Figyelemmel kísértem a megjelenés előtt. És bár volt félelmem, azért el tudtam képzelni, hogy jó lett ez. Egészen addig, amíg ki nem próbáltam.

    Megkockáztatom, hogy ennél rosszabb játékdizájnú autós játékkal, én még nem játszottam.
    Mi ez a Mario Kart szintű játékmenet? Perfect start, drift, nitro...?! Pont olyan, mint a Nickelodeon-os Mario Kart klón, vagy a Spongyabobos, és a jó isten tudja, hogy mennyi van még belőle. Az arcade legallja.
    Direkt beállítottam a kocsi handling-jét, hogy a legkevésbé drifteljen. Úgy esélyed sincs utolérni a mezőnyt. Nincs drift, nincs nitro, nincs win. Win?! Ugyan. 5. hely sincs.

    Én általában nyerni szeretek. De el tudom fogadni, hogy itt a pénz gyűjtése a lényeg. És közepes szinten, esélyed sincs sokáig nyerni. Mert az első, az sínen megy. Nem újdonság az NFS-ben ez, de eddig lehetett azért nyerni. Hát itt nem. Oké, ezt el tudom fogadni.

    Nade. Minek ez az állandó garázsba járkálás, hogy elmentsd a pénzt?! Ha nem mész, egyre nagyobb a körözési szinted. Úgy meg a városba se lehet szinte kóricálni. Szóval el kell menni pár futam után, szinte kötelező módon a garázsba. Amivel változik a napszak?! Minek?! Dinamikusan nem lehetett volna megoldani?! Semmi értelmét nem látom így ketté osztani a napszakot, és azt elérhető futamokat. Milyen játékmechanikai pozitív hozadéka van ennek?! De tényleg mi?

    Azt a dolgot, hogy egyre nagyobb figyelemmel követ a rendőrség, még még jó dolognak is tartanám. Mert ez talán még valósághű is. Na de ez a valóságra való törekvés minek?! Ha a vezetési trauma, a körítés, a látványvilág teljesen elrugaszkodik a valóságtól?!

    Ez a játékdizájn számomra így értékelhetetlen. Teljesen el van ba...ltázva. Folyamatosan megtöri a lendületet, ami így nincs is. Nem tudsz haladni szépen, versenyről, versenyre. Mert b*szakodni kell folyamatosan valamivel.

    Szerintem ez egy katasztrófa. De komolyan. :( Az egész. Úgy ahogy van. Még mindig ott tartok, hogy minek vegyem meg? Ha jót akarok autózni, akkor inkább elindítom a Forza Horizon 5-öt.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák