Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe007

    tag

    válasz !drop #3596 üzenetére

    Teljesen jól írtad, a kocsit (Loan) kölcsönbe kapod és amíg végig nem viszed az összes (Chapter-t) fejezetet addig nem kapod meg a kocsit, így folyamatosan kell fejlesztened a kocsidat! Ha vissza olvasol egy 2 hónapra visszamenőleg akkor szerintem mindenre megkapod a választ! Én is csak nem rég találtam meg ezt az oldalt! ;)

    Egyébként meg ha kész vagy az elsővel, akkor utána mindig lesznek újra generált feladatok, ahol 3x tudsz neki futni a versenynek és kapsz tárgyakat ill. kártyás lovét és nem $-t(megj.: Ezek a kártyás lovék később a ha végig csináltad a program átkonvertálja $-ra! Tehát 100kártya=100$ lesz, de csak akkor ha megszerezted a kocsit!), amit arra gyűjthetsz, hogy olyan alkatrészeket v. ládát vehessél(erre a program ügyel hogy mindet megkapd ezért figyelni kell hogy fölöslegesen ne költsél 12500 kártyát!), amit nem kapsz meg időben az adott szakasznál! Így gyorsabban tudod növelni a PR-t, de a korlát mindig a kocsid szintje lesz hogy hány csillagod van! Ezért fontos minél hamarabb begyűjteni a BP-ket! Amit most ajánl 250goldért = 5BP nem biztos, hogy meg kell venned, mert ahogy írtam a Nissan-nál is később, ha vége a FastLane feladatnak tovább tudod növelni a kocsid szintjét kis szerencsével is persze BP-kel!
    Ha minden nap az összes üzemanyag helyett kapott részvételi kártyát (Event Ticket) felhasználod, akkor biztos meg lesz a Mitsu-d! :)

    U.i: A gyártó oldalán biztos találsz elérhetőséget, ahol fel veheted velük a kapcsolatot, de ha írtok még, hogy mit szeretnétek, akkor majd én is megpróbálom továbbítani feléjük, mert nekem is lennének ötleteim, amit szeretném ha bele tennének a köv. verzióba!

    Sok szerencsét és kilinccsel előre! :)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

  • joe007

    tag

    válasz !drop #3596 üzenetére

    Még annyi észrevételem/tapasztalatom lenne, hogy csak akkor költsél goldot egy eseményen (Event), ha biztos leszel benne, hogy a kocsid meg lesz! Mert én a Lambo Huracan-nál buktam sok goldot és a kocsit is mert nem tudtam végig csinálni! :W

    Ami viszont bosszantó, amit ráköltesz és fejleszted később nem kapod meg mint az RR3-ban! Tehát ha sikerül pl. a Nissan Silvia-t a későbbi BP-s időszakban összegyűjteni, akkor nem kapod meg az addigi kifejlesztett szinttel, mivel az csak egy kölcsönbe kapott kocsi, ezért vigyázz mire költesz és mennyit! :)

    Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

Új hozzászólás Aktív témák