Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Túl vagyunk pár meccsen, még semmi nem dőlt el, de azért van pár meglepetés, főként negatív. A Bucks például nem lett olyan jó, mint hittem, persze Knight távozása után nem nagyon figyeltem őket, a MCW gyerek nem igazán volt jó húzás, de a legnagyobb meglepetés a Pelicans. Sehol nincsenek a tavalyi formához képest.
    Persze van pozitív is, lásd Dallas és Boston. Bostonban elég komolyan elkezdtek építkezni és lassan eljutnak arra a szintre (már lehet ott is vannak), hogy a nyáron nagy játékosok is szívesen mennek majd hozzájuk. Náluk tényleg egy szupersztár hiányzik csak a csapatból. A Pacers is pozitív, lényegesen jobbak, mint tavaly, nem gondoltam, hogy PG ilyen formában tér vissza. Mindenesetre jelenleg a Detroit-nak szorítok, szerintem nagy jövő elé néznek, a legjobban egy jó draft pozícióval járnának szerintem, mert SF poszton elég lyukasak, egy jobb wing player-el stabil playoff csapat lehetnek, ha sikerülne egy sztárt szerezni, akár feljebb is juthatnak, persze Jennings visszatérésével is sokat léphetnek előre, főleg, ha újra All Star formában játszik.

Új hozzászólás Aktív témák