Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    Hi,

    Személy szerint a Mycareer miatt vettem meg a játékot.

    hát, izé...van még benne javítanivaló, bár ahogy nézem eléggé sűrűn jönnek a mikro-patchek hozzá. Kiírja játék közben, hogy lépjek ki a main menu-be, addig nem is enged tovább meccsre.
    Pénz bug, meg a MyCourt-ba lépésnél sokáig tölt általános, bár előbbit tegnap javították.

    Maga a játékmenet közepesen tetszik, de ez azért lehet, mert csak 60-as illetve most már 70-es szintű vagyok. Értelemszerű, hogy nem vagyok olyan gyors, meg ügyes, mint egy 80-85-ös játékos, csak ezt a békát nehéz lenyelni :)
    Ja, teszem hozzá, kezdsénél először egy Shooting Guard-ot indítottam..egészen 72-es szintig felhúztam, vagy 50 meccsem volt benne...aztán az egyik meccs után egyszerűen kilépett az asztalra...semmi hibaüzenet, errorkód stb. Be tudok lépni a játékba, elkezdi rögtön a Pre-Game show-t, le is játszottam a játékot és megint kidobott, ugyanúgy. Következőnél szimuláltam, ugyanúgy kilépett.
    Írtam a Support-nak, 1 héttel később válaszoltak és feltették azokat a kérdéseket amiket egyébként már az elején leírtam, milyen játékot játszok, mi a hiba, mikor csinálja, milyen platform, stb.
    Válaszoltam, azóta nincs semmi.

    Csináltam újat, Power Forward, egy benga állatot, ugyanis a dobást elkúrták, legalábbis szerintem. Látszatra két ugyanolyan dobás egymás után egyik bemegy másik nem...végüli s szimuláció, csak így nincs értelme a visszajelzőnek. Steam-en olvastam, hogy van aki kikapcsolta és csak a karakter mozgását nézi..ez is egy megoldás.
    Én rámentem a zsákolásokra, meg a Lay-upokra és persze a lepattanókra, kicsit hatékonyabb vagyok. :)

    Van még hova fejlődniük, de alapvetően nem rossz. A playground is jó, el lehet szórakozni azon is.

Új hozzászólás Aktív témák