Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istvan600

    csendes tag

    sziasztok karácsony óta próbálok usb-s eszközt hozzákapcsolni (egér pendrive billentyű usb stick stb)
    sikertelenül.kb felhasználói szinten értek a géphez.ezért, hívtam segítséget, többet is, de mind hiába.otg kábel, Y kábel is szóba jött semmi eredmény.igo navigációt sikerült rá telepíteni de nem volt egyszerű, és ha
    100km/h- nál gyorsabb egy kanyar, olyan lassan reagál,hogy elmegy egyenesen,azt hiszi bementünk az erdőbe és újratervez.mivel nincs bluetooth a gépen külső stickel sem tudtam kapcsolódni bluetooth-os eszközhöz (elm327bluetooth) ezért vettem egy wifis eszközt (elm327wifi) ő-vele sem kommunikál.okos telefon
    látja az elm327-et laptop szintén a droid nem.ámbár hívtam szakembert,és másikat is.ez utóbbi téma csak pár napos úgyhogy még nem merítettem ki minden tudományomat,és még vannak ismerőseim is akik értenek a géphez.lehet ,hogy egy dologra lehetne használni,internetezni de az is olyan lassú,hogy amíg betölti az időképet 2 fokot emelkedik a hőmérséklet. összegzésül ez a tábla így semmire nem használható egy 4 betűs
    szóval tudnám jellemezni.ha valakinek lenne használható gondolata,elolvasnám . :W

  • istvan600

    csendes tag

    válasz pengeborisz1 #58 üzenetére

    hali én karácsony óta próbálom megoldani ezeket a gondokat,én már megkaptam az agyvérzést nézd meg előbbi szólásomat ott van a válasz a kérdésedre sőt azóta már BP-i nagy fiuk is próbáltak segíteni (én vidéki vagyok) de nekik is beletört a bicskájuk.mondták, hogy mi a baj de nem értem és már nem is érdekel.azt mondták olcsó sz-t vettem.egy barátom rá tett egy navigációt, valahogy működik de az sem az igazi lásd korábbi hozzászólásomat. ennyi pénzért okos t :W elefont kellet volna venni az többet tud de azt hitem ez sokkal jobb dolog de nagyot tévedtem, és nagyon bánom hogy meg vettem,mert navigáciot olcsóbban lehet venni,és mint írtam másra nemigen lehet használni.
    üdv istván

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák