Új hozzászólás Aktív témák

  • istvan600

    csendes tag

    sziasztok karácsony óta próbálok usb-s eszközt hozzákapcsolni (egér pendrive billentyű usb stick stb)
    sikertelenül.kb felhasználói szinten értek a géphez.ezért, hívtam segítséget, többet is, de mind hiába.otg kábel, Y kábel is szóba jött semmi eredmény.igo navigációt sikerült rá telepíteni de nem volt egyszerű, és ha
    100km/h- nál gyorsabb egy kanyar, olyan lassan reagál,hogy elmegy egyenesen,azt hiszi bementünk az erdőbe és újratervez.mivel nincs bluetooth a gépen külső stickel sem tudtam kapcsolódni bluetooth-os eszközhöz (elm327bluetooth) ezért vettem egy wifis eszközt (elm327wifi) ő-vele sem kommunikál.okos telefon
    látja az elm327-et laptop szintén a droid nem.ámbár hívtam szakembert,és másikat is.ez utóbbi téma csak pár napos úgyhogy még nem merítettem ki minden tudományomat,és még vannak ismerőseim is akik értenek a géphez.lehet ,hogy egy dologra lehetne használni,internetezni de az is olyan lassú,hogy amíg betölti az időképet 2 fokot emelkedik a hőmérséklet. összegzésül ez a tábla így semmire nem használható egy 4 betűs
    szóval tudnám jellemezni.ha valakinek lenne használható gondolata,elolvasnám . :W

Új hozzászólás Aktív témák