Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondosch

    csendes tag

    válasz Jessus81 #381 üzenetére

    Jessus---> Jessusom, BINGÓ!!!!!
    Megtaláltad a Szíriai főelosztót, ''Daham''-ot!!! Beceneve''Festék'', de ne szólítsd így, mert csak a barátainak engedi meg, nómeg nekem, aki hosszú évek óta az üzleti partnere!
    Ha jó árat akartok kicsikarni, hivatkozzatok Gondosch Jánosra( rám), a ''Filléres nagyker'' tulajdonosára, tudni fogja kiről van szó és legalább 10 %-al olcsóbban adja majd a termékeket!!!
    Mint előzőleg írtam, nem ebből élek és tudtam, hogy egyszer ő ''Daham''(Arabok DEHEM-nek nevezik ,...... ő a fő a fők között) )is netközelbe jút, (ami az ő érdeme, ezért tisztelem és sok sikert kívánok neki) elárulom, hogy ez az ember ossza szét a vizípipák több mint 90%-át Magyarországon.
    Attól függetlenül, nálam még mindig kapható az előző hozzászólásokban említett három méretű pipa, persze a készlet erejéig(ami raktáron van). Ha az úriember(Daham) betartja a szavát, később is ebben az árban tudom a pipákat értékesíteni, hisz nagyobb menyiségű vásárlásról van szó !
    Ha nem tartja be a szavát, az sem gond, többé nem árulom a termékeit!!!
    A fő termékem a ''Solingen''-i kések.
    Ha bárki kimegy Solingenbe (az egyik gyárba az 5 közül) és azt mondja, hogy késeket akar forgalmazni, a német megkérdezi, hogy hol?
    Magyarországon (mondja a leendő vevő), erre a gyártó átad egy névjegykártyát, amin az ő Magyarországi közvetlen partnere címe és tel.száma látható, ezennel befejezve a tárgyalást, távozik!!! Ez a példa nem ellenetek irányul, hanem az egézséges kereskedelem demokratikus alapelveire támaszkodik!

Új hozzászólás Aktív témák