Új hozzászólás Aktív témák

  • rolltrade tm

    kezdő

    válasz asdf_ #43228 üzenetére

    Az én sztorim. 2x120 m2 a lakás. 2 szint. 13x11m. 30 as falazat 6 éve vettük meg. 85- ben épült. Alsó szint, aljzat sima beton. Az picit hidegérzetes. Tavaly előttre kész: 10 cm szigetelés. Födém,tetőtér aljzat között 4 cm lépésálló nikecell. Kömmerling 3 rtg üvegezésű nyílászárók. Padlástér 20 cm rockwool gyapot. Van egy vegyeskazán,kondenzációs 13 éves gázkazán. Elektromos sütő, főzőlap ,villanybojler amit a gázkazán táplál tehát ha melegvizet kérek a gázkazán melegvizet ad a villanybojlernak . + Éjszakai áram is fűti. Körbesüti szépen a nap. 2 gyermek. 2 szgép én tévézgetek műhelyben napi szinten körfűrész ilyesmi.
    A lényeg. Gázszámla: havi 15000.- ft
    Villanyszámla havi 26000.- ft. Augusztus óta. Előtte 18000.- ft volt. Vettem 2x3 m3 fát . 200000 ft abból még megvan kb 2,5 m3. Most kaptam vissza az e-on tól 36000.- ft ot mert túlfizettünk !!!
    Ezért vagyok megrökönyödve. Egyik barátom 2,5 szobás kádár kockában kapott 180000.- ft os gázszámlát. Akkora eltérések vannak,hogy nem hiszem el. És még ruháztam be egy 8-as rendszerre. :W Ráadás vagy bónusz ? A Balcsi 15 km. :)

    [ Szerkesztve ]

    Majd ha fagy. + Escape From The Lost World Pinball Games.

Új hozzászólás Aktív témák