Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz yodamastah #20288 üzenetére

    Egyrészről tökéletesen egyetértek, a bénázás pontatlanságot okoz.:D Sőt, azzal
    is egyetértek, hogy nincs ennek akkora jelentősége. Ettől függetlenül nem tudom
    elképzelni egyetlen járművem üzemeltetését se anélkül, hogy logolnám mi történt.
    Ebbe természetesen beletartozik az óraállás rögzítése, minden tankolásnál.:R

    Amúgy én sem számolgatnám, egyszerűen felírom. A proggi kiszámolja, én meg
    nézek ki a fejemből, hogy már megint mi a fax baja van... Most már némi zörgést
    is hallani vélek a vízpumpa felől. Fél éve volt kompletten felújítva. Eszem megáll...

    Ui: nekem a 250-es Maja evett eddig a legkevesebbet, ill. a 180-as Multivar nélkül.
    Multivarral az is ugyanott volt nagyjából, valami 4L környéke rémlik. Madisonnál is
    inkább csak az zavar, hogy már megint vmi félrement (+romlik), ha elkezd zabálni.

    Econ: nekem napközben sok a cordura. Elviselhető, de sok ilyen 20 fokban. Csak
    nem akartam visszaállni protektoringre, mert este meg már kevés lenne: pech...:DDD
    (Amúgy nekem is viszonylag jó a szélvédelem, csak ne lenne ilyen rohadt hangos.
    Azon gondolkodtam, hogy amíg nincs kifejezetten hideg, visszarakom a kisplexit.)

    Jah amúgy majdnem minden járművemmel eljátszottam a kifogyást. Na jó, csak a
    többségükkel. De a motorokból 4-ből három állt már meg alattam ilyen okból, LOL.
    Ezért sem tartom teljesen elborult ötletnek egy pontosabb "BC" használatát, csak
    olyan motorom még nem volt, amin gyárilag lett volna. (Madisonra csináltam ugye,
    csak az meg lehalt, amikor levegőt szívott a szivattyú: bénán raktam össze na.:D)

    [ Szerkesztve ]

  • Burt1793

    veterán

    válasz yodamastah #20288 üzenetére

    Mobilon ott az alkalmazás, 3 számot kell beírni, olyan okos az app, hogy a legtöbb paramétert az előzőn hagyja (hol tankoltál, hol mentél, hogy mentél), így azokat nem kell változtatni, ha ugyanott mész.
    Az elején lehet, hogy "van bénázás", de amikor ennyit tankolsz, eléggé elhanyagolható lesz. :D

Új hozzászólás Aktív témák