Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakelitlemez

    csendes tag

    válasz bakelitlemez #79931 üzenetére

    Ha esetleg valaki a késő jövőben ugyanígy járna, mint én és Makian fórumtárs: végül sikerült most pénteken, a megrendelés leadásától számítva 14 nappal átvenni a megrendelt telefont. Értesítést nem kaptunk róla, hogy megérkezett a telefon, de a múltkori személyes érdeklődésünk után felismert minket az egyik bolti eladó és mondta, hogy végre itt van a várva várt telefon :R :R
    Nem tudom, hogy mikor kaptunk volna értesítést, de úgy látszik, hogy nyugodtan lehet és érdemes is személyesen érdeklődni a megrendelések után.
    A voda oldalán még mindig nem látszik a leadott rendelés, a hibás (0 tételes, sikertelen,de kifizetett, bolt címeként a saját címemet mutató) rendelések még mindig ott vannak a profilon belül.
    Ha a 'Szolgáltatásaim' menüben már mutatja a megemelkedett havi díjat (pl hozzáadódott a készülékbiztosítás vagy a telefon havi részlete, annak ellenére, hogy nem mutatja még ott fizetendőként), akkor már szerintem simán megérkezett a telefon, csak az értesítés elmaradt :F :F :F

    Üdv, Bence

Új hozzászólás Aktív témák