Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Zsolty001 #32188 üzenetére

    Ha mar csak kevesebb mint 1 eved van hatra, maximum 25 ezer forint kotbert szabhatnak ki, ha azota ez nem valtozott. Persze el kell donteni megeri-e felmondani. Az europa napijegy ugy van megalkotva, hogy ha egyszer elkuldted az EUNAPI szot nekik, akkor onnantol fogva ha kulfoldon vagy, egyetlen sms elkuldese, hivas inditasa, vagy fogadasa is mar aktivalja. Na ez pont arra van kitalalva, hogy ugy is elfelejted lemondani, ezek meg a semmire szamlazgatnak. Nekem is volt, hogy hetvegen megkertem a napijegyet, persze le nem mondtam utana. Kiszamlaztak abban a honapban 8db napi jegyet. Mikor megreklamaltam, ugy jott ki a 8db, hogy azt a hetveget kovetoen, minen napra, osszesen 7 napra kiszamlaztak a napi jegyet, mert kuldtem haza egy sms-t, vagy fogadtam egy hivast a csaladtol. Ezt leszamitva a telefont nem hasznaltam, mert a masikon volt a mobilweb kulfoldon opcio, azon skypeoltam veluk. Mondtam az ugyintezonek, hogy nezze vissza, azokon a hivasokon, sms-en kivul nem volt hasznalva a telefon, tehat nem hasznaltam a napijegy adta elonyoket, de le se szarta. 7x1000 forintot ugy huztak le tolem, hogy semmit sem kaptam erte. Na onnantol fogva soha nem kertem tobbet napijegyet es nem is fogok ezutan sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák