Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilemaster

    csendes tag

    válasz Sanyi.mTs #79105 üzenetére

    Köszi az infót, ezesetben vagy szerencséd volt, vagy nekem nem volt. Alapvetően én is úgy sétáltam be az üzletbe hogy ezt a számhordozást most jól megúszom 0 forintból, aztán végül most SIM-eket kell valahonnan vadásznom. Értem én hogy szolgáltatói oldalról nem biznisz az ingyen ügyintézés, de elég abszurd hogy darabonként kell rendeljek kártyákat online, vagy a marketben vehetem darabját 500-ért, vagy ügyintézőtől 1500-ért...

    Ráadásul 6db esetében nem kis költség helyben 9000ft csak a kártyákra, és akkor még nem is biztos hogy minden adat stimmelni fog és sikeres lesz a hordozás... Persze ha boltban veszem csak 3000ft. Ja vagy ha online küzdök darabonként akkor 0ft, vagy ha valakitől tudok szerezni mert van neki felesleges akkor csak el kell mennem érte...

    Annak még nem is néztem utána hogy pl Vodafontól Yettelhez (vagy Telekomhoz, mindegy) hordozni milyen költségekkel jár(hat). De kezdek kíváncsi lenni. Ha az se jön ki nullából, érdemes hosszútávra tervezni.

    Ugyanitt felesleges, új Voda simet keresek, ha valakinek akad elmegyek érte BP-n belül :DDD

Új hozzászólás Aktív témák