Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Rick4 #20792 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy van jobb de ez így kissé nevetséges, hogy elköltesz napi 1k-t telefonálásra és megint csak megmagyarázod, hogy ez mennyire jó meg itt egyesek már orgazmus közeli állapotba kerülnek hacsak meghallják, hogy európa napijegy.
    Valahogy a számolásból kihagyod az 1k-t vagy az alap percdíjat.
    Átlag előfizetés 30ft/perc + a napijegy az mindjárt 47 jó magyar forint percenként ha, hangsúlyozom, hogy ha kihasználod az egy órát. Ha nem akkor lényegesen drágább, ha többet akkor meg valamivel olcsóbb.
    Abba most ne merüljünk bele, hogy kinek éri meg mert én nagyon elképzelni sem tudom, hogy egy nyaraláskor, esetleg pár napos kiküldetéskor ennyire elengedhetetlen lenne a napi órás mobilkapcsolat pl a nagyival vagy a csimotával.
    Aki meg tartósan kint van az úgysem mobilon fogja tartani a kapcsolatot a családdal.
    Ha meg"üzletemberről" van szó az meg konkrétan le fogja szarni, hogy 50 vagy 100 ft percenként.
    De felesleges folytatni a vitát.
    Ti elcsöppentek arra, hogy vodafone, én meg megnéztem az én igényimhez mennyire passzolnak a szolgáltatásaik és azt láttam, hogy semennyire, a másik kettő engem jobban ki tud szolgálni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák